20 Bin Öğretmen Ataması Kesinleşti

Öğretmen atamaları ile ilgili en yetkili ağızdan açıklama geldi. Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu öğretmen atamaları ile ilgili müjde veren bir açıklama yaptı.

20 Bin Öğretmen Ataması Kesinleşti

Hamza Aydoğdu sosyal medya üzerinden kendisine sorulan sorulara yanıt verdi. Aydoğdu öğretmen atamaları hakkında da konuştu. Başkan Erdoğan tarafından açıklanan 10 gün eylem planı konuşmasında öğretmen atamaları ile ilgili bilgilerde verilmişti. Kısa süre önce de MEB'ten açıklama geldi.

20 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI HAYIRLI OLSUN

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu beklenen müjdeli haberi sosyal medya üzerinden verdi. "20 bin öğretmen ataması hayırlı olsun." Şeklinde bir açıklama yaptı.

Başkan Erdoğan MEB ile ilgili açıklamalar yapmış ancak net bir şeyler söylememişti. Öğretmen atamasına dair açıklamalar yapsa da atamalar ile ilgili net cevap . Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu'dan geldi.

20 bin öğretmen ataması ile ilgili paylaşım yapan MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu sosyal medya hesabından atama ile ilgili müjdeyi verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 08:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE