Yasak Elma 77. Bölüm Özeti ve 78. Bölüm Fragmanı Yayımlandı (28 Eylül 2020)

Televizyon ekranların en çok sevilen ve beğeni ile takip edilen dizilerinden bir tanesi olan Yasak Elma yeni bölüm fragmanı açıklandı. 28 Eylül 2020 78. bölüm fragmanında yaşananlar neler? İşte tüm detaylar.

Yasak Elma 77. Bölüm Özeti ve 78. Bölüm Fragmanı Yayımlandı (28 Eylül 2020)

Yasak Elma 28 Eylül 2020 tarihli Yeni Bölüm Fragmanı yayımlandı.

Fox TV' nin en çok izlenen dizisi Yasak Elma da bu hafta enteresan olaylar gelişti. Ender' in hisselerini oğullarına devretmesi ile Şahika oldukça bozuldu. Ancak durumu lehine çevirmek için hain planlar yapmaya başlayan Şahika' nın amacı Ender' i abisi Kaya' dan ayırmaktır. Diğer bir yandan Yıldız' a karşı Kerim ile birlikteliğini gösteren Şahika' nın gerçek yüzü tam ortaya çıkmışken ve Yıldız ile Kerim sevgili olmuşken ne yazık ki Şahika' nın darbesi ile Yıldız' ı Halit' e itti.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE YAŞANAN GELİŞMELER!

Kaya ve Ender oğlu Yiğit için Halitlerin evine Lila' yı istemeye gittiler. Yıldız Lila’ ya Yiğit’in  kahvesine acı biber koymasını söyler ve ne yazık ki Yiğit’in alerjisi olduğunu içtikten sonra öğrenirler. Yüzüklerini takan genç çift mutlu olurken Halit ile Yıldız da bir araya gelir mi? sorusunu sormadan edemiyoruz. Bölümün sonunda Kerim Yıldız' a "sen benim tek istediğimdin" derken acaba Halit bunu duydu mu? sorusu da oldukça merak ediliyor. Peki gelecek hafta Yasak Elma da neler olacak?

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI;

28 Eylül 2020 pazartesi yeni bölümde Yıldız Halit' in evine taşınmaya Kerim yüzünden karar verir. Şahika ise yaptığı hain planlar ile abisi Kaya' yı Ender' den ayırmayı başarır. Ender' in hisse devretmediğini öğrenen Kaya ne yazık ki Ender' e evliliği bitirmek istediğini söyler. Ender durumun etkisi ile şok olurken Şahika bu duruma çok sevinir. Zaten Ender' den kurtulmak için plan yapan Şahika amacına ulaşır. Yasak Elma' nın yeni bölüm fragmanına bakılır ise izleyicilerini nefes almayı unutturacak bir bölüm bekliyor.

YORUM EKLE