Yasak Elma 76. Bölüm Özeti ve 77. Bölüm Fragmanı (22 Eylül 2020)

Televizyon ekranların en çok izlenen ve beğeni kazanan dizilerinden bir tanesi olan Yasak Elma dizisi 76. bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde yaşanan gelişmeler neler? 22 Eylül 77. bölüm fragmanında yaşanan gelişmeler neler olacak. İşte son bölüm özeti..

Yasak Elma 76. Bölüm Özeti ve 77. Bölüm Fragmanı (22 Eylül 2020)

Yasak Elma 76.Bölüm Özeti

Pazartesi günleri izleyicileri ekrana kitleyen Yasak Elma dizisinde bu hafta Yıldız Kerim' e olan aşkını arkadaşı Ender' e söylerken eski eşi Halit duyar ve yanlış anlar. Halit Yıldız' ın kendisine karşı yeniden ilgi duyduğunu düşünürken Yıldız Kerim' den hoşlanır. Ender' in kardeşi Caner için sürpriz doğum günü partisi düzenleyen Yıldız konsept olarak kötü karakterleri seçer. Aynı zamanda bu bölümde Ender' in oğlu Yiğit, Halit'in kızı Lila' ya evlenme teklifi eder. Halit bu duruma artık engel olmayacağını ve evlenmelerinde mahsur olmadığını söyleyerek herkesi şaşırtır. Yıldız' ın annesi yeniden Halit ile evlenmesini istediği için Yıldız' ın aklına girerken aynı zamanda Halit' e giderek Kerim' in Yıldız' ın peşinde olduğunu söyleyerek şikayet etmektedir. O an içeri giren Kerim' i neler bekliyor? Peki, Yasak Elma 77.bölümde neler olacak?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI;

22 Eylül 2020 Yasak Elma 77. Bölüm Fragmanı; Haftanın başında yerini alan Yasak Elma olayları ve entrikaları ile izleyicilere nefes almayı unutturuyor. Bu bölümde Yıldız'ı, Kerim'i, Halit'i, Ender'i, Kaya'yı ve Şahika'yı neler bekliyor?

Kerim Yıldız ile birlikte sevgili olur. Ancak bu durumu Halit' e anlatmak oldukça zor olacak. Yıldız'ın annesi Halit' e Kerim' in peşinde olduğunu söyler. Tam o an içeri Şahika girerek Kerim' i öper ve sevgili rolü yapar. Kerim bu duruma oldukça sinirlenir. Ancak Şahika Kerim'i kurtararak aradaki buzları eritip kendine aşık etmeye çalışır. Bir süre sonra Kerim ile Yıldız ilişkilerinde bir adım atarak sevgili olur. Diğer bir taraftan da Yıldız başkasına aşık olduğunu Halit'e söyleme kararı alır. Ancak Kerim'in Yıldız' a olan ilgisini bilen Şahika ayırmak için birlikte olduğunu ispatlayacak şekilde davranışlarda bulunur ve bu doğrultuda Yıldız' ın Kerim' den ayrılmasını sağlayacaktır. Gelecek hafta Yasak elma izleyicilerini farklı entrikalar bekliyor!

işte merakla beklenen yeni bölüm fragmanı;

YORUM EKLE