Yasak Elma 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 75. Bölüm Fragmanı, Nesrin'den Büyük Övgü!

Türk televizyon dizileri arasında en çok izlenen ve reyting rekorları kıran Yasak Elma 4. sezon başlıyor. Dizinin 75. bölüm 5. fragmanı açıklandı. Nesrin partnerine büyük laf mı attı. Yasak Elmanın yayın tarihi haberde.

Yasak Elma 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 75. Bölüm Fragmanı, Nesrin'den Büyük Övgü!

YASAK ELMA 75. BÖLÜM FRAGMAN TANITIMI

Başladığı günden bu yana reytingleri alt üst eden Yasak Elma dizisi yaşanılan salgın hastalıktan dolayı ara vermişti. Yaklaşık 4 aydır seti durdurma kararı alan Yasak Elma Eylül'ün 7' sinde yeni sezona bomba gibi bir bölüm ile giriş yapacak. Yasak Elma dizisinde atılan iftiralar ve yaşanan entrikalar ile izleyicileri kendine çekmiş durumdadır. Karşılıklı yaşanan düşmanlıklar ve kurulan hain planların açığa çıkması ile yeni bölümde Şahika cezasını çekmeye hazırlanıyor. Başrolde Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut ve Nesrin Cavadzade ile birlikte izleyici karşısına çıkmak için geri sayım başladı.

Yeni bölümde Can' ın doğum gününü kutlamak için bir araya gelecek sevenleri ile verdiği parti söz konusudur. Partinin konsepti kötü karakter olarak belirlenmiştir. Yıldız ise Ender' i taklit ederek kötü karakter rolüne bürünmüştür. Daha sonra Yıldız ve Ender Şahika’ nın kurduğu hain planları ortaya çıkarmak için çeşitli entrikalar çevirecektir. Nadir'in ölümü ile ilgili büyük deliller toplayan Yıldız ve Ender bir an önce Şahika' nın hapse girmesi taraftarıdır. Bunun için bir araya gelip sıkı kanka olan Ender ve Yıldız Şahikaya gününü göstermeye ve hak ettiği cezayı bulmasına yardımcı olacaktır. Ardından Halit eskisinden de daha zengin olduğunu duyurarak evini ve holdingini geri alacak, yükseldikçe yükselecektir. Şirkete yeni gelen Ceo’ nun Yıldıza karşı ilgisini hisseden Şahika kıskanarak kendisine âşık olmasını sağlayacaktır.

Yasak Elma 74. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Halit eskisinden de daha zengin olduğunu öğrenip bu durumu herkesten gizlemiştir. Ardından Yıldız' ın evine ani bir şekilde taşınarak tekrar bir araya gelmenin planlarını kurmaktadır. Ancak Yıldız şirkete gelen Ceo' nun Şahika tarafından işe alındığı öğrenir. Aynı zamanda şirkete giren Ceo' nun farklı hedefleri olduğu da çok açıktır. Yıldız Ceo' nun kendisiyle ilgilendiğini düşünerek uzaklaşmaya çalışır. Şahika ise işe aldığı Ceo ile ilgilenip, etkilemeye çalışır. Fakat Ceo Yıldızla ilgilenmektedir. Halit ise Yıldızı geri kazanmak için elinden geleni yapar. Dolayısı ile Yıldız’ ın kafası oldukça karışmıştır.

4. sezon çekimlerini devam ettiği sette oyuncular set ekibi ile yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Ayrıca sette görüntü veren Nesrin Cavadzade konuşmasında çalışma arkadaşlarına övgü yağmuruna tuttu. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2022, 06:02
YORUM EKLE