Yakışıklı Oyuncu, Kıvanç Tatlıtuğ Evleniyor!Tatlıtuğ,Hangi Güzelle Evlenme Karar Aldı

Türkiye'nin yakışıklı jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi evlenme kararı aldı. Üç yıldır birlikte olan ünlü çift Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer evlilik için ilk adımı atmak üzereler.Daha önce bir defa evlenen Başak Dizer,ikinci kez nikah masasına oturacak.Kıvanç Tatlıtuğ ise bu mutluluğu ilk defa yaşayacak.

Yakışıklı Oyuncu, Kıvanç Tatlıtuğ Evleniyor!Tatlıtuğ,Hangi Güzelle Evlenme Karar Aldı

Türkiye'nin yakışıklı jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi  evlenme kararı aldı. Üç yıldır birlikte olan ünlü çift Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer evlilik için ilk adımı atmak üzereler.Daha önce bir defa evlenen Başak Dizer,ikinci kez nikah masasına oturacak.Kıvanç Tatlıtuğ ise bu mutluluğu ilk defa yaşayacak.

ÜNLÜ ÇİFT EVLİLİK KARARI ALDI


Kıvanç Tatlıtuğ ile Kasım 2013’ten beri birlikte olduğu stil danışmanı Başak Dizer evlilik kararı aldı. Sevgililer aldıkları kararı ailelerine de bildirdi. Nikah tarihi henüz belirlenmedi. Kıvanç Tatlıtuğ ilk kez Başak Dizer ise ikinci kez nikah masasına oturacak. 

AKMERKEZ'DE GÖRÜNTÜLENDİLER


Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı sevgilisi Başak Dizer, Akmerkez’de görüntülendi. Dizer, bir giyim mağazasında yaklaşık 1,5 saat kalarak alışveriş yaptı. Tatlıtuğ ise kafede oturup kız arkadaşını bekledi. Alışveriş merkezi çıkışı sevgilisiyle objektiflere poz veren ünlü oyuncu, yaz tatilini bitirdiklerini ve işbaşı yaptıklarını söyledi.Posta

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE