TV8 Survivor 2020 Yeni Bölümde (18 Şubat) İlk Elenen Kim Oldu Belli Oldu!

Acun Medya'nın sunduğu Survivor 2020 salı günü 18 Şubat tarihinde 3ç bölümü ile ekranlara geldi. Survivor'da ilk elenen isim belli oldu mu? Ünlüler ve Gönüllüler takımı oyuncuları ve survivor'da elenen haberimizde..

TV8 Survivor 2020 Yeni Bölümde (18 Şubat) İlk Elenen Kim Oldu Belli Oldu!

Tv 8 erkanlarında yayınlanmaya başlayan Survivor yarışması yine izleyicileri ekranlara kilitledi. Ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu akşamki bölümlerde kıyasıya yarıştı. Dominik adasında ünlü ve gönüllü takımları yerini alırken, yarışma bu sezonda reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor.

18 Şubat 2020 tarihli yeni bölümde yarışmacılar aç kalmaya alışmaya çalışıyor. Diğer yandan adada zorlu bir yaşam koşulları ünlüler ve gönüllerin duygusal anlar yaşamalarına neden oluyor. Ödül oyununu kim kazanacak. Bu akşamki bölümde belli oluyor. Parkurda saniyeler bile çok önemli. Diğer yandan 20 şubat salı akşamı eleme gecesi yaşandı. Yarışmada Acun ünlüler takımı için kötü bir haberim var açıklaması yarışmacıları şok etti. Diğer yandan seyirciler tarafından en çok oy alan iki yarışmacı iki isim söyleyecek. Daha önce eleme potasına giren Fatma ile birlikte 3 kişiden kim eleneceği bu akşam belli oluyor.

Ünlüler takımı bu akşamki yarışmayı kazanan takım oldu. Ünlüler takımı ödül oyununu kazamasıyla sevinçli bir gün geçirdi. Gönüller takımında neden kazanamadık sorusu hakim. 

ACUN'DAN SAKATLIK AÇIKLAMALARI;

UĞUR SURVİVORA DEVAM EDEMEYECEK! Acun Ilıcalı yarışmada Ünlüler takımına kötü haber verdi. Vedalaşmaya gelen Uğur yarışma esnasında sakatlandı.

ŞAZİYE SURVİVORA DEVAM EDEMEYECEK! Şaziye için çapraz bağlarda bir sakatlanma söz konusu olduğu ve gelen raporlara göre Şaziye'de Survivora devam edemeyecek. 2021 Survivor yarışmasına katılacak ilk isim olarak açıklandı. Ünlüler takımında kayıplar oldu. Buna göre ünlüler takımında yedek oyuncular katılacak. Henüz isimleri açıklanmadı. belli olduğunda aktaracağız.

EVRİM'DEN DUYGUSAL ANLAR

Evrim yarışmanın ilk bölümlerinde çok zorlandı. henüz yarışmada 4-5 gün olmasına rağmen duygusal anlar yaşayan Evrim "annesini çok özlediğini söylüyor." Çoğu kişinin yemek olmadığı için yarışmada zorlandığını, Evrim ise yemek mi annesinin sesini duymak ister misin diye sorsalar annemin sesini derim dedi.

"YASİN İYİ Kİ VAR"

Cemal can ise Yasin Obuz hakkında konuştu ve yasin'e iyiki varsın mesajları verdi. Yasin olmasaydı halinin darma dumandı açıklaması yapan Cemal. Yasin'in yemek yaptığını, odun topladığını ve ateş yaktığını kısaca herşeyi yaptığını Yasin olmasaydı çok zorlanacaklarını belirtti.

AYCAN'DA KENDİNİ TUTAMADI;

Sadece Evrim değil bir çok yarışmacı göz yaşlarını tutamıyor. Bunlardan bir tanesi de Aycan Yanaç oldu. röportajda aç uykusuz kaldıklarını bu durumun motivasyonunu etkilediğini, bazen içinden bırak git bile demek geldiğini aktararak ekran karşısında duygusal anlar yaşadı.

19 Şubat çarşamba saat 00:15'te yarışmadan hemen sonra Survivor Ekstra yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Yarışmanın enine boyuna pek çok konu bu programda konuşulacak. Elenen yarışmacı kim olacak. Henüz belli değil. belli olur olmaz işin olsa sitesinde aktaracağız.

SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI; Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut, Barış Murat Yağcı, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev

SURVİVOR  2020 GÖNÜLLÜLER TAKIMI; Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Burak Yurdugör, Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap bu seneki yarışmacılar arasında yer aldı. 

ELEME POTASINA GİREN YARIŞMACILAR;

Ceyhun ve Cemal Can yarışmada sms oylarına göre en çok oy alan iki yarışmacı oldu. Ceyhun'un verdiği isime göre ise Makbule ikinci  eleme potasındaki yarışmacı oldu. Cemal Can ise yarışmada Evrim'in ismini verdi. Böylece; Evrim, Makbule ve Fatma eleme potasındaki isimler..

19 ŞUBAT SMS SIRALAMASI;

11-Makbule
10-Meryem
9-Fatma
8-Evrim
7-Ardahan
6-Nisa
5-Tayfun
4-Burak
3-Yasin
2-Ceyhun
1-Cemal can

SURVİVOR'DA İLK ELENEN KİM?

Bur sorunun cevabı henüz belli olmadı. Konseyde sms oylarına göre en çok oy alan iki yarışmacı isimleri belirledi. Diğer potadaki isim ise Fatma Günaydın olmuştu. Elenen isim Makbule oldu. Survivor 2020 yarışmasına veda eden makbule Karabudak ilk eleme potasında erken veda etti. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 00:25
YORUM EKLE