TRT 1'in Yeni Dizisi Tutunamayanlar 2. Bölüm Fragmanı!

Trt ekranlarında yayımlanan yeni dizinin ilk bölümünde kırdı geçirdi. Tutunamayanlar 1. bölümün ardından Doğukan Demirkol'un oynadığı filimde 2. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Doğukan Demirkol'un iş görüşmesinde yaşananlar haberimizde.

TRT 1'in Yeni Dizisi Tutunamayanlar 2. Bölüm Fragmanı!

TRT ekranlarında yeni dizi ilk bölümü ile izleyenlerle buluştu. TRT 1 dizisi Tutunamayanlar yeni bölümünde bir birinden eğlenceli ve komik dakikalar yaşandı. Komedyen Doğukan Demirkol ilk dizisinde yeni iş ilanları başvurusu yapıyor. 7 Ocak 2020 bölümünde neler yaşandı? Dizinin oyuncuları kimler?

TUTUNAMAYANLAR OYUNCULARI;

Doğukan Demirkol'un oynadığı dizisinde Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Yeliz Kuvancı, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever'de rol alıyor. Diğer oyuncular ise şu şekilde; Bora Akkaş, Dilhan Nazözgülmüş, Uğur Seyhan, Dilek Çelebi, Hande Katipoğlu dizide rol almaktadır.

DİZİNİN KONUSU;

TRT'nin 7 ocak tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen dizisinin konusu yeni bölümü izleyemeyenler tarafından çokça merak edilmektedir. Daha önce hiç iş yaşamında bulunmayan ve çalışmak zorunda kalan Tarık gittiği iş görüşmelerinde İrem ile tanışarak aşık oluyor. Bu arada İrem'in de babasının işleri kötü gittiği için her şeyini kaybetmiştir. Tarık, İrem'i mahallesine davet etmiştir. Kitap kafede çalışmaya başlayan İrem tekrar eski günlere dönmek ve kendi işini kurmak istemektedir.

YENİ DİZİ TUTUNAMAYANLAR 2. BÖLÜM FRAGMANI;

İstanbul Medya Akademisi tarafından yapımcılığı üstelenen disi senaryosunda Mustafa Karatai ile Osman Nail yazdı. 14 Ocak salı günü Tutanamayanlar dizisinin ikinci bölümünü ile ekranlara gelecek. tarık yeni iş görüşmesinde iş veren'e karşı şiir aşığı bir kişi olarak tanıtmaktadır. İş görüşmesinde mülakatta şiir okuması istenmiştir. Ezberin de olmayan şiiri okumadan geçiştirmek istese de Tarık mülakattan kovulur. Çıkışta İrem ile karşılaşır ve yeni bir maceraya yol alır. Tutunamayanlar 2. bölüm fragmanı henüz açıklanmadı. TRT resmi internet sitesi üzerinden açıklanır açıklanmaz. İşin olsa sitesi üzerinden aktaracağız.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 01:01
YORUM EKLE