Tarkan'dan Arda Turan Ve Sevgilisi İçin 'Sen Başkasın'

Türkiye'nin Mega Star'ı Tarkan,Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konsere ile sevenlerini coşturdu.Tarkan'ı dinlemeye gelen Arda Turan ve Sevgilisi için Mega Star,Sen Başkasın şarkısını okudu.

Tarkan'dan Arda Turan Ve Sevgilisi İçin 'Sen Başkasın'

Türkiye'nin Mega Star'ı Tarkan,Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konsere ile sevenlerini coşturdu.Tarkan'ı dinlemeye gelen Arda Turan ve Sevgilisi için Mega Star,Sen Başkasın şarkısını okudu.

 

Megastar Tarkan'ın, Harbiye Açıkhava'da perşembe günü verdiği ikinci konseri yine izdihama neden oldu. Merdivenlerin bile hınca hınç dolduğu konseri izlemeye giden 7 bin kişi arasında milli futbolcu Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan, Hakan Sabancı ve çiçeği burnunda sevgilisi Aslışah Alkoçlar, Candan Kıramer, Şebnem Çapa ve Ayşegül Dinçkök gibi ünlü isimler de vardı. İşte geceden notlar: 

 

BİRLİK MESAJI VERDİ 

 Konserine 'Ölürüm Sana' şarkısı ile başlayan Tarkan, dinleyicisine sevgi ve birliktelik mesajlarıyla moral verdi. Özel olarak yapılan platform sayesinden sahneye havadan inen Tarkan, "Biz buraya oturmaya gelmedik, bugün şarkı söyleyip dans edeceğiz" diyerek hayranlarını coşturdu. Bir ara seyirciler arasından açılan bir pankartı gören Megastar, 'Seni sevdik, 1992'den beri içimize nüfuz ettin. Gururla haykırıyoruz, buradaki herkesin ailesinin bir ferdi oldun' yazısını sesli okuyarak teşekkür etti. 

 Şarkı arasında hayranları ile sohbet eden Tarkan, son günlerde yaşanan üzücü olaylara da değindi. "Ülkemizdeki bu durum beni çok derinden üzüyor. Oysa ki biz biriz, hiç ayrılmadık, hep iç içe beraber yaşadık, beraber ağladık, beraber sevindik, biz hiç kopmadık. Tek bilek, tek yürek olalım" diyerek müzik şölenine ara verdi. 

 Tarkan, konserinin ikinci yarısında ise 'Leylim Ley', 'Allı Turnam', 'Uzun İnce Bir Yoldayım' ve 'Mihriban' isimli türküleri yorumlayarak dakikalarca alkış aldı. 

 Bir ara konseri en ön sıradan sevgilisi Aslıhan Doğan ile birlikte dinlemeye gelen Arda Turan'ı gören şarkıcı, "Ayağını incitmişsin, geçmiş olsun dileklerimi kabul et. Seninle ne kadar gurur duysak azdır. Avrupa'da gururumuzsun, starımızsın. Şimdiki şarkımı senin için seslendireceğim" diyerek 'Sen Başkasın' parçasını söyledi. Şarkının nakarat bölümüne geldiği sırada 'Arda' diye bağıran Megastar, müzik severleri coşturdu. 

 Bu yıl, sahnesini iki farklı orkestrayla paylaşan Tarkan, 'Biz Nereye' isimli şarkıda vokalisti Altay ile birlikte düet yaptı. 

Sabah

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE