Survivor’da Finalde Verilecek Büyük Ödül Ne Olacak?

Survivor finaline doğru yaklaşırken büyük ödül ne kadar olacak ?- Bu hafta büyük ödüle kimler veda etti ? Survovirda bu hafta neler yaşandı ? Detaylar haberdedir.

Survivor’da Finalde Verilecek Büyük Ödül Ne Olacak?

Türkiye’de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Survivor, TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Yarışmanın bitimine son iki ay kalmış olmakla birlikte herkes bu yıl verilecek olan ödülün tutarını merak ediyor. Son dört ayın geride kalması ile adada ödül heyecanın da artmış bulunuyor. Survivor finalinde büyük ödül ne olacak, kazanana ne kadar verilecek gibi soruların cevapları aranıyor. İşte daha önceki ödüller ve Survivor 2020’de verilecek olan büyük ödüle ilişkin detaylar.

Büyük Ödüle Veda Eden Son İsim

Geçtiğimiz eleme oyununda iki takımdan da eleme adayları belirlenmiş olup gönüllüler takımından birinci eleme adayı Berkan Karabulut olurken, Ünlüler takımından ikinci eleme adayı ise Mert Öcal olmuştu. İki isimden ise hangi ismin adaya ve büyük ödüle veda edeceği ise merak ediliyor. 5 Mayıs Salı yapılan sıralamayı Acun Ilıcalı açıklamış ve adaya veda eden isim Aşkım Burçe olmuştu.

Gönüllüler için sıralama 7.Evrim, 6.Cemal Can, 5.Yasin, 4.Nisa, 3.Berkan, 2.Ardahan, 1.Barış, ünlüler takımı sıralaması ise 7.Sercan, 6.Aşkım Burçe, 5.Elif, 4.Yunus Emre, 3.Aycan, 2.Mert, 1.Ersi olarak belirlenmişti.

Büyük Ödül Ne Olacak?

Uzun süredir TV ekranlarının en sevilen programlarından olan Survior’da her yıl kazanan kişiye büyük bir ödül veriliyor. Bu yıl kazanan için verilecek ödül 500 bin TL olarak belirlendi. Son on yılda ise Survivor’ı ve büyük ödülü kazananlar ise şu şekilde.

2005’te Uğur Pektaş, 2006’da Derya Durmuşlar, 2007’de Taner Özdeş, 2010’da Merve Oflaz, 2011’de Derya Büyükuncu, 2012’de Nihat Altınkaya, 2013’te Hilmi Cem İntepe, 2014’de TurabiÇamkıran, 2015 SurvivorAll Star TurabiÇamkıran, 2016’da Çağan Atakan Arslan, 2017’de Ogeday Girişken, 2018’de Adem Kılıçcı ve 2019’da ise Yusuf Karakaya büyük ödülü kazanan isimler olmuştu.

YORUM EKLE