Survivor Türkiye Yarışmacıların Haftalık Kazançları Öğrenildi

​​​​​​​Survivor Türkiye'deki yarışmacıları haftalık kazançları açıklandığı iddiası var. İşte o iddiaya göre isimlere göre kazançlar

Survivor Türkiye Yarışmacıların Haftalık Kazançları Öğrenildi

Ülkemizin sevilen yarışma programı Survivor ülkemizde büyük bir beğeni ile karşılanmaya devam ederken yarışmacıların kaldıkları hafta boyunca para kazanıp kazanmadıkları sıklıkla sorulmaktaydı. Buna göre bu konu hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ederken özel bir televizyon kanalında yayımlanan haber ile Survivor'daki yarışmacıların haftalık olarak ne kadar kazandıkları açıklandı. Hangi yarışmacı ne kadar kazanıyor?

Hangi Yarışmacı Ne Kadar Kazanıyor?

Buna göre Survivor Ünlüler takımındaki yarışmacılardan İsmail Balaban 7 bin TL, Melis Sezer 5 bin TL, Batuhan Karacakaya 10 bin TL, Çağrı Atakan 5 bin TL, Merve Aydın 7 bin 500 TL, Hayrettin 7 bin TL, Öykü Çelik 12 bin TL, Cemal Hünal 7 bin TL, Meryem Kasap 5 bin TL ve Barış Özbek'in 8 bin TL kazandığı söyleniyor.

Gönüllüler Ne Kadar Kazanıyor?

Gönüllülerin ne kadar kazanç elde ettiğine yönelik bilgi yok. Ancak kendi istekleri üzerine katıldıklarından dolayı sadece birinci oldukları zaman büyük ödüle ulaşacakları iddia ediliyor.

Rakamlar Kesin Mi?

Şu an için Survivor yarışmacılarının haftalık para kazanıp kazanmadıklarına yönelik resmi bir bilgi yok ve bu iddialar her sene ortaya atılmaktadır. Ancak ilk defa hangi yarışmacının ne kadar kazandığına yönelik gündeme ilginç bir haber düştü.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 01:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cenk
Cenk - 2 yıl Önce

Gönüllülerin yerinde olsam ben gitmem