Survivor'da Kim Elendi!

TV8'in izlenme rekorları kıran dizisi Survivor'da Salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Peki salı akşamı Survivor'a kim veda etti.

Survivor'da Kim Elendi!
TV8'in izlenme rekorları kıran dizisi Survivor'da Salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Peki salı akşamı Survivor'a kim veda etti.


Survivor'da eleme heyecanının yaşandığı akşamda Eda Akkaya, adaya veda eden isim oldu.

 
Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler’de 22 Mart Salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık yarışmasında kaybeden Ünlüler takımından Eda Akkaya adaya veda eden kişi oldu.
 
SMS’te birinci olan isim Yattara oldu.  Survivor’da geçtiğimiz hafta Seda Tetik, sağlık problemleri nedenleriyle yarışmadan ayrılmak durumunda kalmıştı.
 

 
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 Yarışmasında geçtiğimiz haftaki SMS sıralaması açıklandı.  Ancak Acun'un yaptığı bir açıklama ile tüm dengeler değişti. Survivor’da sakatlık geçiren Seda Tetik, yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.  SMS sıralamasına göre Atakan 1. sırada yer alırken Ezgi büyük bir sürpriz yaparak 2. sırada yer aldı.
 
Seda, yapılan tektikler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Seda’nın yarışmaya devam edememesi sebebiyle bu hafta Ünlülerde eleme yapılmadı. Seda’nın sağlığında bir sorun olmasaydı daha önce elemeye kalan Ezgi ve Yılmaz Morgül arasına Atakan’ın söyleyeceği bir isim daha eklenecekti. Atakan’ın Nagihan’ı söylemesi beklendiği için Nagihan-Yılmaz-Ezgi arasındaki elemede Survivor’a Yılmaz Morgül’ün veda etmesi gerekecekti.
 

 
DOKTORUNDAN SEDA TETİK AÇIKLAMASI
 
Doktor Metin Kuş Seda Tetik’in durumunu gayet iyi olduğunu, korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Yarışma anında konu hakkında yarışmacıları bilgilendiren sunucu Alp Kırşan, Seda’nın şu an için doktor kontrolünde olduğunu belirtti.
 
ÜNLÜLER
 
1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay
 
GÖNÜLLÜLER
 
1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE