Survivor 28 Haziran 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı! 2. Eleme Adayı, 122. Fragman!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasının 1. ve 2. dokunulmaz oyununu kazanan belli oldu. Acun Ilıcalı bomba açıklamasında Sercan ile Nisa arasındaki ses kaydından bahsetmişti. Diğer gelişme ise ikinci eleme adayı kim olacak Survivor 29 Haziran 2020 122. bölüm fragmanı Haber'de.

Survivor 28 Haziran 2. Dokunulmazlığı Kim Kazandı! 2. Eleme Adayı, 122. Fragman!

Reyting rekorlarına doymayan Survivor 2020 yarışmasında kalan yarışmacı sayısı azaldı. kalan yarışmacılar Sercan Yıldırım, Yasin, Berkan, Elif, Nisa, Cemalcan,

DOKUNULMAZLIKTA YENİ OYUN UYGULAMASI; Önümüzdeki haftadan itibaren, dokunulmazlık oyunlarında finale kalan yarışmada 5 olan kazanacak.

BU HAFTANIN YENİ GÖREV OYUNU; İki takımda maske yapacak. Acun Ilıcalı maske görevi olacağını açıkladı. Kazanan takımın ise meyveli tart ödülü alacaklarını açıkladı.

SURVİVOR 2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI;

28 Haziran perşembe yine müthiş bir program izleyiciler ile buluştu. Dokunulmazlık yarışında finale Berkan ile Sercan kaldı. Yarışmacılar son finalde müthiş bir hız ve kusursuz atışlar ile sonuçlandı. Kazanan Sercan Yıldırım dokunulmaz oldu. 27 Haziran tarihindeki yarışmada Sercan, Berkan’ın ismini söylemişti. Yeniden dokunulmaz olması nedeniyle ismini söylediği kişinin kim olduğu belli oluyor.

SERCAN İLE NİSA ARASINDA SES KAYDI;

Acun Ilıcalı yarışmada elimizde olan bir ses kaydı var bu ses kaydı birçok şey aydınlatıyor demişti. Sercan ve Nisa arasında yaşanan tüm bu gelişmelerin aydınlatıcı olacağını ifade eden ses kaydını 28 Haziran tarihli 121. bölüm Survivor'da gündeme getirdi. Fakat 29 haziran tarihindeki bölümde izleyicilere izletilecek. İzleyicileri şaşkınlığa uğratan olayın yarınki bölümde aydınlığa kavuşması bekleniyor. Bir daha da konuşmak istemiyorum diyen Acun, arkadaşlardan “son kez bakmalarını istedim. Yarın bu konuyla ilgili ilk kez son kez ve yorum yapıp bu konuyu kapatacağım açıklaması” yaptı.

SURVİVOR 1. ve 2. ELEME ADAYLARI;

Birinci eleme adayı Berkan oldu. İkinci eleme adayı; Nisa oldu.

Sercan yıldırım açıklamasında "Zaten yakın arkadaşım Elif onun dışında kalıyor 4 isimden birini zaten söyledim açıklamasını da yaptım. 4lü zaten güzel bir psikolojiyle birtakım kurdular duygusal bir takım. Duygusal anlarda Yaşattılar O yüzden de onları takdir ediyorum. O yüzden Nisa diyorum." dedi.

Ayrıntılar geliyor!

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 06:23
YORUM EKLE