Survivor 2020 Şampiyonu Kim Oldu? Cemal Can mı Barış Murat mı Şampiyon!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 şampiyonu belli oldu? Barış Murat Yağcı mı şampiyon, Cemal Can mı şampiyon oldu? Acun Ilıcalı Survivor 2020 yarışması finallerine Galataport'ta ekranlara getirdi! Survivor 2020 şampiyonu hayat hikayesi ve finalde yaşananlar haberde..

Survivor 2020 Şampiyonu Kim Oldu? Cemal Can mı Barış Murat mı Şampiyon!

TV8 ekranlarında Şubat ayında başlayan yarışma programı Survivor 2020 final programı ile bugün sona erdi. Acun Ilıcalı 2009 yılında başlatmış olduğu projelerden bir tanesi olan Survivor programı bu sene Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri gerçekleştirildi. Şubat ayında başlayan yarışma hafta içi her gün ve cumartesi pazar günleri TV8 ekranlarında yayınlandı. Dünya genelinde pandemi olarak ilan edilen koronavirüs nedeniyle pek çok Dizi yeni bölümleri ekranı gelmemişti. Acun Ilıca'nın çekimlerini yaptığı Dominik'te Corona’dan izole olması nedeniyle program çekimleri devam etti. Önceki seneye göre yeni bölümleri daha çok ekranlara geldi. Yarışma özellikle dokunmazlık yarışlarında kıran kırana bir mücadele ile sonlandırıldı. 6 dokunulmazlığın 5'ini kazanan Sercan Yıldırım kazanamadığı doknulmazlıkta isminin verilmesi ile potaya girdi ve oylamada elendi. Diğer konseyde ise Ünlüler takımının son yarışmacısı ve son kadın yarışmacı Elif elendi.

Berkan 4. olarak yarışmadan ayrıldı. Son 3 ekran yarışmacılar Yasin, Cemal Can Barış Murat Yağcı oldu. Yarı finalist Yasin Obuz elenerek yarışmadan 3. olarak ayrıldı. 14 Temmuz 2020 tarihli Survivor finalinde SMS oylamaları ile  Survivor şampiyonu kim olduğu açıklandı. barş Murat mı şampiyoni Cemal Can mı şampiyon gözler Acun'un açıklamasına çevrildi. Yarışma finali İstanbul Galataport'ta gerçekleştirildi ve şampiyon açıklandı.

SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLDU?

SMS oylaması sonucunda Cemalcan şampiyon oldu. Acun Ilıcalı SMS oylamalarının devam ettiği sırada oy farkının yüzde 5'in altında olduğunu ifade ederek şampiyonluğu göğüsleyen ismin çok az bir farkla kazanacağını ifade etti. Cemal Can Ayseven kimdir?

CEMAL CAN'IN HAYATI!

Cemal Can Ayseven 1995 İzmir doğumlu annesi Rizeli babası Selanik göçmeni olan canseven İstanbul Yeditepe Üniversitesi iletişim bölümünde okumaktadır. Eğitimlerini liseye kadar İzmir'de tamamladı İstanbul DJ Akademi'de DJ'lik yapmaya başladı ve holifest 2019'da DJ'lik yaparak sahnede yer aldı.

MASTERCHEF BAŞLIYOR!

Survivor şampioyonu hayat hikayesi perşembe günü canlı yayınla Tv8 ekranlarında yayımlanacak. Diğer bir gelişme ise MasterChef yarışmacı 1. bölümü fragmanı belli oldu. Sevilen yarışmaya rekor düzeyde başvuru gerçekleştirilmişti. Yeni bölümü ile cuma günü Tv8'de izleyici ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 05:11
YORUM EKLE