Survivor 2019 Şampiyonu Belli Oldumu Seda mı? Yusuf mu Şampiyon! Oylama Sonucu!

Tv 8 ekranlarında yayımlanan Survivor Yunanistan Türkiye 1 temmuz final bölümü yayımlandı. Survivor şampiyonu kim oldu? Seda şampiyon oldu mu? Yusuf survivor şampiyonu mu oldu. İşte tv 8 survivor son dakika gelişmeleri..

Survivor 2019 Şampiyonu Belli Oldumu Seda mı? Yusuf mu Şampiyon!  Oylama Sonucu!

Acun Medya ekibi tarafından Tv8 ekranlarında yayımlanan Survivor Yunanistan Türkiye 1 temmuz tarihinde final yaptı. Final bölümünde 2019 survivor şampiyonu belli oldu. Yusuf şampiyon oldu u? Seda şampiyon oldu mu bu sorunun cevabı nihayet bu akşamki bölümde belli oluyor.

Koca bir sezon nihayet sona eriyor. Acunn Medya reytin rekorlarına doymayan yarışma programlarından bir tanesini daha tamamlıyor. 2018 yılında üst üste gelen olumsuz olayların ardından ilk kez Yunanistan Türkiye bölümü ile ekranlara geldi. Yarışmacı adayları zorlu bir mücadele geçirdiler. Sarkus ile Acun sunuculuğunu yaparken, final bölümünde ilk kez Bodrum'dan canlı olarak yayımlanıyor. Daha önceki bölümler Kıbrıstan yayımlanmıştı. 1 Temmuz oylama sonucunda en çok beğenilen yarışmacı şampiyonluk kupasını kaldıracak. Koca bir sezonun finalinde mutlu olacak. İkinci olan yarışmacı ise finale kalmanın mutluluğunu yaşayacak.

Şampiyon Seda mı? Yusuf mu?: Yunanistan ekibinde yarışmacı Katerine dalaka Yunanistan Survivor şampiyonu olark ilan edildi. 2018 yılında son dört yarışmacı Adem, Hilmi Cem, Nagehan, Anıl olmuştu ve final oylamasında şampiyon Adem Kılıçcı olmuştu.

SURVİVOR YUSUF KİMDİR?

2019 survivor şampiyon adaylarından Yusuf, 1994 doğumlu ve Elazığ ilinde dünyaya geldi. Sporcu olan Yusuf Karakaya, kick boks ile uğraşıyor. Bu alanda bir çok şampiyonluğu bulunuyor.

SURVİVOR SEDA KİMDİR?

Survivor büyük finalinde bir kadın yarışmacı yer aldı. Seda Dominik adasında aylarca mücadele sonucunda finale kalmayı başardı.Seda Ocak ana okulu öğretmenliği ve ardından spor ile meşgul oldu. Milli takımda spor yapan Seda Ocak atletizm ile uğraşıyor.

Oylama sonucunda şampiyon belli olacak. Sonuçların açıklanmasına sadece dakikalar kaldı. Açıklandığında gelişmelerden anında haberdar edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 23:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE