Survivor 2019 Şampiyonu Belli Oldu! Yusuf Karakaya Kimdir?

Survivor 2019 şampiyonu belli oldu. Seda Ocak 2019 Survivor şampiyonu oldu. Yunanistan Türkiye bölümü ile ekranlara gelen Acun Medya Survivor yarışmasında birinci Yusuf Karakaya olurken İkinci ise Seda ocakoldu. 1 Temmuz tarihinde final sonucu oylamada  Yusuf Karakaya şampiyon oldu. Yusuf karakaya kimdir? Kaç yaşında nereli İşte merak edilen tüm soruların cevabı..

Survivor 2019 Şampiyonu Belli Oldu! Yusuf Karakaya Kimdir?

Survivor 2019 Yunanistan - Türkiye şampiyonu belli oldu. Dominik adasında koca bir sezon sona erdi ve 1 Temmuz tarihinde final sonucu oylamada SMS sonucu açıklandı. Survivor 2019 şampiyonu kim oldu. Şampiyon Yusuf Karakaya kimdir Nereleri? Kaç yaşında? mesleği nedir* Acun Medya ekinin yapıp sunduğu Survivor 2019 Yunanistan Türkiye Şampiyonu Yusuf Karakaya oldu

tv 8 ekranlarında yayımlanan Surivvor muhtelemm bir final ile tamamlandı. Final heyacanında Yusf Karakaya Şampiyonluğunu ilan etti. Acun Yunanstan Türkiye 2019 ile ekranlara geldi. Yusuf Karakaya Kimidr?

YUSUF KARAKAYA KİMDİR?

Yufus Karakaya 1994 Elazığ doğumludur. Büyük bir mücadelenin ardından finale kalmayı başaran Yusuf 25 yaşında Seda karlısında şampiyonluğunu ilan etti. kick Boks sporu ile uğraşmakta. Spor hayatına 18 yaşında başladı. Ardından Tayland'a gitti. Orda yaptığı spor mücadelesini kazandı. Uzun süren tedavi ve ameliyatların ardından tekrar spor ile uğraşmaya başladı. Slovak rakibi nakavt etmeyi başardı. Survivor 2019 şampiyonu Yusuf karakaya şampiyon oldu.

İLK SÖZLER;

Bu şampiyonluk bizim diyerek sevinçlerini sevenleri ile paylaşarak sms atan herkese teşekkür ettti.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 00:49

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE