Survivor 2019 Adayları İnternet Üzerinden Seçilecek | Ne zaman Başlayacak Belli Oldu!

TV 8 ekranlarında yayımlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından Survivor yeni sezon ne zaman yayımlanacak belli oldu! Şubat ayında yayına başlayacak olan Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Yarışma programı Acun Ilıcalı sunuculuğunda yapılacak! yarışmacılar kimler olacak? İşte detaylar

Survivor 2019 Adayları İnternet Üzerinden Seçilecek | Ne zaman Başlayacak Belli Oldu!

Survivor 2019 yarışma programı için geri sayım başladı.

Tv 8 ekranlarında reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2019 yakında izleyicilerle buluşacak. Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan sunuculuğunda birbirinden iddialı yarışmacılarıyla Dominik adasından Türkiye'de dünyada izleyicilerle buluşan yarışma programında sürpriz haberler geldi. Acun ılıcalı verdiği sürpriz göre Yunanistan ile Türkiye'de aynı anda ekranlara gelecek olan yarışma da iki ülke rakip olarak yarışacak.

Ayrıca Türkiye yarışmacıları internet üzerinden seçilecek. Acun ılıcalı Tv ekranlarından "burdan duyurmuş olalılım" diyerek verdiği bilgilere göre Youtube'den adayların tanıtım videosunu izleyicilerle buluşacak. ve adaylar için oy kullanabilecek.

SURVİVOR 2019 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Acun Youtube kanalında açıklanacak olan yarışmacı adaylarının bu güne kadar en iddialı yarışmacılardan oluşacağı belirtildi. Türkiye- Yunanistan Survivor 2019 yarışma programı 2 Şubat 2019 cumartesi günü Tv8'de başlayacak Tv8 int ekranlarında panorama ve yeni yayınlarda ekranlarda olmaya devam edecek. Eski yarışmalar yorumları ile bu programlara katılacak.

Turabi'de 2019 kadrosunda olacağının ilk müjdesini sosyal medya üzerinden verdi. Kral geri döndü mesajıyla iddiasını yeniden ortaya koydu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 09:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gözde
Gözde - 2 yıl Önce

Hakan gitmesini istemiyorum kalmasını istiyorum