Survivor 121. Bölümde Sercan ile Nisa Arasında Ses Kaydı Herşeyi Aydınlatıyor! (28 Haziran)

Survivor 28 Haziran pazar 121. bölüm fragmanı belli oldu. Acun Ilıcalı Sercan Yıldırım ile Nisa arasında bir ses kaydına ulaştıklarını açıkladı. Sercan eleme adayını açıkladı. Yeni bölüm fragmanında neler olacak? 2. dokunulmazlığı kim kazanacak?

Survivor 121. Bölümde Sercan ile Nisa Arasında Ses Kaydı Herşeyi Aydınlatıyor! (28 Haziran)

TV8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Survivor 2020'de 120 bölüm ekranlara geldi. 27 Haziran Cumartesi günkü bölümde 1. dokunulmazlık oyunu tamamlandı ve dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu. Acun Ilıca'nın sunduğu konseyde Sercan'dan eleme adayı olarak bir kişinin isminin verilmesi istendi. Sercan konseyde yaptığı açıklamada herkesi ters köşe yapmaya başararak Berkan'ın ismini verdi. Survivor 2020 eleme adayı Berkan oldu.

SURVİVORDA ELEME ADAYI BELLİ OLDU!

Dominik adasında çekilen yarışmanın son bölümlerinde inanılmaz rekabet ve heyecan yaşanıyor. Yarışmanın son 4 kişi en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı bu konuda yaptığı açıklamada “daha önceki yıllarda hafızamda hep son 4'e kalan yarışmacılar aklında kalır” ifadesinde bulundu. Kalan 7 yarışmacı parkurlarda gösterdiği performansları hep üste taşıyarak şampiyonluk yolunda önemli engelleri aşmak istiyorlar. Survivor yarı final ve final inanılmaz mücadele performans gösteren oyuncular ile ekranları başında izleyicileri de merak uyandırarak reyting rekorları kıracağa benziyor. Ayrıca bu sene önceki finallerin nasıl ve nerede yapılacağı da merak konusu. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan Survivor Final programını Ağrı Dağında yapalım teklifi sunmuştu. Ilıcalının bu konudaki cevabı henüz belli değil.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI; 28 HAZİRAN PAZAR

28 Haziran 2020 Survivor 121. bölümün fragmanı yayınlandı. Acun Ilıcalı çok önemli bir açıklama yapıyor. Bildiği gibi Sercan ile Nisa arasında Geçtiğimiz günlerde bazı tartışmalar yaşanmıştı. Sercan Yıldırım yaptığı açıklamalarda kendisine Nisa'nın bazı notlar yazdığını bunları gösterebileceğini açıklamıştı. Nisa ise açıklamalarında doğum günü kutladığını ifade etmişti. Not krizi yeni bir boyuta taşınıyor ve önceki kayıtlar incelendi. Ses kayıtlarına ikilinin nasıl tepki vereceği merak ediliyor. Acun Ilıcalı 28 Haziran Pazar günü Survivor yeni bölümünde inanılmaz bir tanıtım ile karşımızda oldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamalarda “bazı ses kayıtlarını ulaştık” dedi. Herkesi bu ses kayıtlarını ne olduğu konusunda merak uyandırdı. “Ekiplerimiz den o döneme ait kayıtların tekrar incelemesini istedim” dedi. Ilıcalı bulunan ses kaydının birçok şeyi aydınlattığını ifade etti.

YASİN SAKATLANIYOR!

Survivro 28 Haziran pazar günü bölümde 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kazanan isim ikinci bir eleme adayını belirleyecek. Yasin dokunulmazlık oyununda sakatlanıyor. Oyunlara devam edebilecekmi Yasin diskilafiye olacak mı? 2. eleme adayı kim olacak çok merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2022, 06:02
YORUM EKLE