Star Tv Menajerimi Ara 8 Eylül 3. Bölüm Fragmanı Yayımlandı!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi 8 Eylül 2020 tarihinde yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Menajerimi ara 3. bölüm fragmanında yaşanan gelişmeler şaşkınlığa uğratacak.

Star Tv Menajerimi Ara 8 Eylül 3. Bölüm Fragmanı Yayımlandı!

Call My Agent’ın Türk versiyonu ile Star tv' de Yeni dizi "Menajerimi Ara" senaryosu ile ilk bölümünden oldukça dikkatleri üzerine çekti. Sanatçıların da yer aldığı bu dizide aslında küçük bir kızın gayrimeşru doğması ve büyüyünce babasından iş istemesini ele alıyor. Ancak babası yan yana aynı sektörde çalışmamak için kızını işe almıyor. Dizinin yeni bölümünde ise olacak gelişmeler oldukça merak ettiriyor.

MENAJERİMİ ARA 3. BÖLÜM FRAGMANI

Menajerimi Ara 2.bölümünde izleyicileri televizyona kitledi. Dizi oyuncuları Barış Falay, Fatih Artman,  Canan Ergüder, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu ve Ahsen Eroğlu gibi oldukça güçlü bir kadro ile Salı günleri izleyicileriyle bir araya geliyor. İstanbul'a Sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle'nin babası iş vermeyince babasına rakip olan Feris'in sekreteri olarak işe başlar. Ardından ünlü oyuncuların hırslarını, paranın, hayal kırıklıklarının, üzüntülerin, şöhretin ve savaşın olduğu bu sektör aynı zamanda korkutuyor. Ancak Dicle bu sektörde zirveye ulaşmak ve babasının sevgisini kazanmak için elinden geleni yapacak.

Feris'in oynattığı dizi karakterlerinin gerçekte birbirine aşık rolü oynamasını istemesi ile Dicle oldukça üzüldü. Diğer bir taraftan da tüm ekip Nadirin ölümü için bir araya gelir. Nebahat Çehre ve Nükhet Duru Nadir'i anma merasiminde bir araya gelerek şarkı söyler. Gelecek bölümde ise Dicle’ yi oldukça enteresan olaylar bekliyor. Menajerimi Ara 3.bölümde Dicle ve Barış arasında yakınlaşma olacak. Barış küçüklüğünden beri basit işlerde çalışan, Feris hanım tarafından keşfedilen ve ünlenen bir oyuncudur. Dicle de kendini Barışa yakın hissedip farklı duygular içerisine girer. Ayrıca Dicle'nin babası Kıraç yavaş yavaş Dicle’ yi kabullenip ufak bir hediye alıp gizlice Dicle'nin çalışma masasına bırakır. Bunu gören diğer çalışanlar ise Kıraç bey ile Dicle arasında bir şeyin olup olmadığı sorusunu merak eder. Ancak Dicle babasının ona bir hediye aldığını öğrenir ve çok mutlu olur. Menajerimi Ara 3.bölüm de izleyicileri yeniden ekrana kitleyeceğine beziyor.

YORUM EKLE