Star Tv 7 Şubat Babil 4. Bölüm Fragmanı |İşler Karışıyor!

Star Tv ekranlarında cuma akşamları yayımlanan yeni dizi Babil 3. bölümü 31 Ocak cuma günü ekranlara geldi. 4. bölümü ise 7 Şubat günü ekranlara gelecek. 4.A bölümde işler karışacak. İrfan ve Egemen para bulmak için yeni tehlikeli yollara atılıyor. İşte tüm gelişmeler..

Star Tv 7 Şubat Babil 4. Bölüm Fragmanı |İşler Karışıyor!

Star Tv Ekranlarında cuma günleri yayımlanan Babil Dizisi 3. bölümü 31 Ocak günü dizi severlerle buluştu. Dizide 4. bölümde neler olacak merak edilen bu sorunun cevabı 4. bölüm fragmanı açıklandığında belli olacak. Peki 3. bölüm özetinde neler yaşandı. Buna göre İrfan ve Egemen para bulmak için yeni bir tehlikeli maceraya atıldı. Bu esnada karşısına ansızın çıkan İlay ile sarsılır. Eda ise İran ile evliliğinde bazı sıkıntılar olduğunu farkeder. Eda şüpheler ile işleri çözmeye çalışırken, İlay'ın halen bitmeyen hırsı nelere yol açacak.

4. BÖLÜM FRAGMANI ­– 3. BÖLÜM ÖZETİ;

İrfan Deniz için gerekli olan parayı bulmaya çalışmaya devam etmektedir. Eda ile karşı karşıya gelen İrfan kendisini aldattığını düşününce işler değişir. Egemen İrfan'a yardım etmeye devam ediyor. Ayşe Süleyman ile İrfan arasındaki bağlantıları çözmeye çalışıyor. Edanın evden atılma nedeni olarak ta İrfanı göstermektedir. Bu arada Eda İrfanın kıyafetlerinde saç teli bulacak Dizide işler iyice karışmaya başladı. Yeni bölümde neler yaşanacak. dizi severler fragman açıklandığında öğrenebilecekler Bizde tüm bu gelişmeleri aktarmaya devam ederken dizi fragmanı açıklanır açıklanmaz bu sayfada yayımlayacağız. 3. bölüm özetini içim aşağıdaki videoyu izleyebiliriniz.

BABİL OYUNCULARI KİMLER;

Halil Ergenç baş rollerini paylaştığı dizide işten ayrılmak durumunda kalan bir profesör karakterini canlandırıyor. Mesut Akusta, Aslı Enver, Birce Akalay, Ozan Güven'de dizide yer alan oyuncular asında yer alıyor. Babil dizisi yönetmeni ise Uluç Bayraktar senaryosunu Nüket Bıçakçı ile Özlem Yücel birlikte yazdılar.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2020, 23:50
YORUM EKLE