Söz 71.Bölüm Fragmanı Yayımlandı (Ateş Nazlı'yı Vuruyor, Yavuz Açığa Çıkıyor) Tüyleri Diken Diken Eden Bölüm

Pazartesi günleri milyonları ekran başına kitleyen Söz dizisinin 71.bölüm fragmanı yayımlandı. Bu fragmanda Ateş kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor, nazlıyı vuruyor ve tim müdahale edemiyor. Açığa çıkan Yavuz ile ustanın diyalogları tüyleri diken diken ediyor. İşte Söz dizisi 71.bölüm fragmanı...

Söz 71.Bölüm Fragmanı Yayımlandı (Ateş Nazlı'yı Vuruyor, Yavuz Açığa Çıkıyor) Tüyleri Diken Diken Eden Bölüm

SÖZ 71.BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI YAVUZ AÇIĞA ÇIKIYOR

Pazartesi günlerinin merakla beklenen dizisi Söz' de bu hafta işler iyice karışıyor. Ateş' i bulmaya çalışırken kamyoncudan tacize uğrayan ve elinden zor kurtulan Nazlı, köyün sıradan vatandaşı zannettiği bir kadının evine sığınıyor. Bu kadın da Ateş' in kaçırıldığı evde kalan bir diğer terörist olarak karşımıza çıkıyor ve Ateş bu kadını karısı biliyor. Köy evinde kadınla karşı karşıya kalan Nazlı' nın yanı sıra, Ateş' in de kim olduğunu öğrenme çabası sürüyor. Ateş, kim olduğunu öğrenemeden, kendisini timin karşısında buluyor.

ATEŞ NAZLI' YI VURUYOR MU? SÖZ 71.BÖLÜM FRAGMAN

Söz dizisinde bu hafta 71. bölüm fragmanında gösterildiği üzere Ateş elinde bir silahla rehin alınmış Nazlı' ya doğrultuyor. Nazlı' nın göz yaşları süzülürken, Ateş' in silahını ateşlediği görülüyor ve tim komutanının çığlıklarıyla sahne sonlanıyor. Ayrıca bu fragmanda Yavuz' un açığa çıktığı ve Derya ile yaptığı konuşmalar da görüntülerde yer alıyor.

YAVUZ AÇIĞA ÇIKIYOR

Fragmanda Yavuz açığa çıkıyor ve ustası ile yaptığı konuşmada tüyleri diken diken eden sahneler yer alıyor. Usta ile Yavuz' un helalleşme sahnesinin çoğu kişiyi etkileyeceği düşünülüyor. Söz 71.bölüm fragmanında usta oyuncuların gerçekten çok iyi performansları görülürken, dizideki heyecanın limiti de gittikçe artıyor. Bu fragmanda Yavuz' un açığa çıkmasıyla alakalı başka bir tüyo ise verilmiyor. Yavuz' un açığa çıkıp çıkmayacağı merak edilen diğer konular arasında.

YAVUZ TİME KATILACAK MI? AÇIĞA MI ÇIKIYOR

Yavuz' un time katılmadığı, babasının yolundan giderek zorlu ve tehlikeli bir yol olan istihbaratçı olmayı seçtiğini izlemiştik. Eğer açığa çıkarsa hapis yatacak ve görevi de kimse tarafından bilinmeyecek. Timin Yavuz' un geri dönmesiyle alakalı ısrarı hala sürse de Yavuz' un kararı kesin gibi duruyor. Açığa çıkma durumu yaşanmadan Yavuz' un time geri dönüp dönmeyeceği ise merak edilen diğer konular arasında yer alıyor. Bunlarla alakalı detaylar da bu bölümde gün yüzüne çıkacak.

İŞTE SÖZ 71.BÖLÜM FRAGMANI

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER