Şok..! Şok..! Şok..! Milli Futbolcu Karısının Yüzünü Darmadağın Etti! İşte Eşinin Son Hali

Beşiktaş ve A Milli Takımın eski başarılı futbolcusu İbrahim Torman, eşini dövdüğü iddiasıyla uzaklaştırma cezası alsı. Toraman'ın eşi yüzünün morarmış halinin resmini sosyal medyadan paylaştı.

Şok..! Şok..! Şok..! Milli Futbolcu Karısının Yüzünü Darmadağın Etti! İşte Eşinin Son Hali

Beşiktaş ve A Milli Takımın eski başarılı futbolcusu İbrahim Torman, eşini dövdüğü iddiasıyla uzaklaştırma cezası alsı. Toraman'ın eşi yüzünün morarmış halinin resmini sosyal medyadan paylaştı.

Eski futbolcu İbrahim Toraman  ile iki yıldır evli olan Eylem Toraman , şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeden koruma istedi. Toraman, “Ciddi can güvenliği endişesi içindeyim. Davalının evlilik birliğine uygun olmayan gece hayatı var” dedi. Talebi yerinde bulan İstanbul Aile Mahkemesi, İbrahim Toraman’ın 6 ay süreyle 100 metreden fazla eşine yaklaşmamasına karar verdi. İbrahim Toraman, mahkeme kararına aykırı davranırsa zorlama hapsine tabi tutulacak.   

"EVLADI İÇİN SUSTU"
Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; "Toraman’a şiddet suçlaması" haberlerinin gerçek olduğunu belirten Eylem Toraman'ın avukatı Nazmi Zengin , "Müvekkilimin uzun bir süre susmasını tek sebebi evladıdır. Evlilik birliği içinde de eşinden ne kendisi için ne de evladı için hiçbir konuda maddi destek almıştır. İbrahim Toraman, müvekkilim çocuğuna hamileyken kendisine mal ayrılığına ilişkin bazı evraklar imzalatmıştır" dedi.
"BEBEĞİ KUCAĞINDAYKEN DARP ETTİ"
Müvekkilinin eşi tarafından defalarca darp olayına maruz kaldığını anlatan avukat Zengin, “En son 24 Ocak 2016 tarihinde bebeği kucağında iken davalı eş, müvekkilimi feci şekilde darp etmiştir. Bunun üzerine müvekkilim ambulansla hastaneye kaldırılmıştır. Müvekkilimizin ciddi can güvenliği endişesi bulunmaktadır. Bu nedenlerle müvekkilim bir aydır İstanbul’daki baba evinde kalmaktadır” diye konuştu.
'ŞİDDET YOK' DEMİŞTİ
Geçtiğimiz gün Hürriyet’e açıklama yapan İbrahim Toraman, ayrılık haberlerini doğrulamış ancak eşine şiddet uyguladığı iddialarını yalanlamıştı. “Şiddet diye bir şey söz konusu değil. Hanımefendinin Almanya’ya yerleşmek istemesiyle bizim ilişkimiz son buldu. Oraya yerleşmeyeceğim için yolları ayırma kararı aldık” diyen futbolcunun açıklaması eşi Eylem Toraman’ın avukatı Nazmi Zengin tarafından yalanlandı.
Eylem Toraman’ın darp edildikten sonra çekilen fotoğrafları kanıt olarak sunan Zengin, müvekkilinin Almanya’da değil, İstanbul’da yaşadığını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE