Sinem Kobal'ın Orada O Kadar Erkeğin Arasında İşi Ney

Sinemanın dev isimlerinden olan Uğur Yücel, geçtiğimiz akşam Asmalımescit’te bir restoranda yakın dostları olan Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, ile birlikte yemekte buluştular.

Sinem Kobal'ın Orada O Kadar Erkeğin Arasında İşi Ney

Sinemanın dev isimlerinden olan Uğur Yücel, geçtiğimiz akşam Asmalımescit’te bir restoranda yakın dostları olan  Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, ile birlikte yemekte buluştular.

Uğur Yücel, Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, önceki akşam Asmalımescit’teki bir restoranda buluştu. Kapıda bekleyen habercilerin “mekan kapandı, içeride kimse kalmadı” diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.Ekip, gece sonunda görüntü vermemek için büyük çaba harcadı.

Mekandan çıkış sıkıntı yarattı

Sinema dünyasının önde gelen isimleri, önceki akşam Mari Restoran’da bir araya geldi. Uğur Yücel, Yavuz Turgul ve Olgun Şimşek’in bulunduğu yemeğe Kenan İmirzalıoğlu da sevgilisi Sinem Kobal’la katıldı. Akşam 20.00’de başlayıp 02.00’ye kadar devam eden sohbetin sonunda mekandan çıkmak ekip için hayli sıkıntılı oldu.Kapıda bekleyen habercilerin “mekan kapandı, içeride kimse kalmadı” diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.Yaklaşık bir saat bu şekilde bekleyen Yücel, Turgul, Şimşek, İmirzalıoğlu ve Kobal, planın işe yaramadığını anlayınca pes edip oradan ayrıldı. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, mekan çıkışı araçlarının yanına gelip harçlık isteyen çocuklar yüzünden bir süre yola çıkamad

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE