Silahlı Saldırıya Uğrayan Berkay İle İlgili Flaş Gelişme

Geçen cuma günü sevilen şarkıcı Berkay, yaşamış olduğu silahlı saldırının şokunu üstünden atar atmaz Avukatı ile birlikte İstanbul Valiliği’ne giderek koruma talebinde bulundu.

Silahlı Saldırıya Uğrayan Berkay İle İlgili Flaş Gelişme

Geçen cuma günü sevilen şarkıcı Berkay, yaşamış olduğu silahlı saldırının şokunu üstünden atar atmaz Avukatı ile  birlikte İstanbul Valiliği’ne giderek  koruma talebinde bulundu.


KORUMA TALEBİNDE BULUNDU
Popçu Berkay, geçen cuma yaşadığı silahlı saldırının şokunu üzerinden atamadı. Levent’te sahne aldığı mekandan çıkıp Beykoz’daki evine giderken aracına motorsikletli iki şüpheli tarafından ateş edilen Berkay, avukatı Ayşegül Mermer aracılığıyla İstanbul Valiliği’ne başvurarak koruma talebinde bulundu.

KORUMA BAŞVURUSU TALEBİNİ YAPTI

Mermer “En ileri derecede koruma tedbirleri için başvurumuzu yaptık. Bu olayın organize ve planlı bir saldırı olduğunu düşünüyoruz. Emniyet birimleri bu konuya yoğunlaşmış olup, bütün çalışmalarını yapmaktadırlar. En kısa zamanda saldırganların bulunacağına inanıyoruz” dedi.

Levent’te motorsikletli iki şüpheli şahıs tarafından aracına ateş edilen Berkay, saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE