Sibel Can Ve İmparator Düet Yapacak!

Türkiye'nin iki dev sesi Sibel Can ve İbrahim Tatlıses,düet yapacak.Sibel Can,uzun zamandır üzerinde çalıştığı albümünde ben yer almak isterim dedi.

Sibel Can Ve İmparator Düet Yapacak!

Türkiye'nin iki dev sesi Sibel Can ve İbrahim Tatlıses,düet yapacak.Sibel Can,uzun zamandır  üzerinde çalıştığı albümünde ben yer almak isterim dedi.

 

Gürcistan'da konser verdi Sibel Can, Gürcistan'ın Batum şehrindeki Leogrand Hotel'in açılışında konser verdi.

 

Oryantal Didem'in dans gösterisi ile başlayan gecede sevilen şarkılarını seslendiren Can, yaklaşık 2,5 saat sahnede kaldı. Sanatçı, gecenin sonunda otel yöneticileriyle birlikte pasta kesti. Batum'a ilk kez geldiğini söyleyen Can, "Şehre bir gün önce geldim ve turistik bir gezi yaptım, herkese tavsiye ederim" dedi.

 

İBO'NUN ALBÜMÜNDE YER ALMAK İSTİYORUM

 

Gecede sorularını da yanıtlayan Sibel Can, Tarkan imzalı "Bir Parmak Bal" adlı yeni single'ının cuma günü çıkacağını açıkladı. Yakın dostu İbrahim Tatlıses'ten de bahseden Can, "Uzun zamandır üzerinde çalıştığı albüm çalışmasını dinledim. O albümde yer almak istiyorum. Düet yapabiliriz" dedi.

 

Kaynak: Hürriyet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE