Serdar Ortaç "30 Milyon Tl'lik Evi Çalışanlarıma Bağışlayacağım"

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç sosyal medya üzerinden canlı yayında açıklamalar yaptı. Vasiyetini açıklayan Serdar Ortaç 30 milyon Tl servetindeki evini çalışanlarına bağış yapacağını belirtti.

Serdar Ortaç "30 Milyon Tl'lik Evi Çalışanlarıma Bağışlayacağım"

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç Instagram üzerinden canlı yayın yaparak sosyal medya takipçileri ile dertleşti. Ayrıca Ortaç kanal D ekranlarında yayımlanan magazin programına da bazı açıklamalar yaptı. Son günlerde herkesi derinden etkileyen koronavirüs'ten etkilendiğini ekonomik olarak zor günler geçirdiğini aktaran Ortaç kredi borçlarından ve eski eşine olan velayet borçlarını ödeyemediğin belirtti.

1 LİRALIK BİRİKİMİM YOK

Ortaç 30 yıldır sahnelerde olduğunu ve 1 liralık brikiminim olmadığını ifade ederek Daha önceden büyük adayı alacak kadar servetim vardı dedi. Son olarak kredi borçlarının bulunduğunu dün krediyi taksitlendirdiğini ifade ederek samimi açıklamalar yaptı. Eski eşine nafaka ödemeyecek durumda olduğunu ifade ederek, kendim ettim kendim bulunduğum yorumu yaptı. Ayrıca 30 Milyon Tl değerindeki evi bulunduğunu ve çalışanlarına kalsın açıklaması yaptı.

"30 MİLYON TL'LİK EVİM ÇALIŞANLAR ALSIN DİYORUM"

"Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon Tl. dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar." dedi.

SERDAR ORTAÇ KİMDİR? 1970 yılında istanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini Bilkent Amerikan Dil ve Edebiyatı bölümünden mezun olarak tamamladı. Pop müzik sanatçıcısıdır. Babası Mehmet Ortaç ve annesi ise Nesrin Ortaç'tır. 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 14:52
YORUM EKLE