Sen Çal Kapımı 9 Eylül 2020 9. Bölüm Fragmanı Açıklandı!

Tv ekranlarında sevilen dizisi sen çal kapımı yeni bölüm fragmanı açıklandı. 9 Eylül çarşamba günü ekranlara gelecek dizide 9. bölümde yaşanacaklar merak ediliyor.

Sen Çal Kapımı 9 Eylül 2020 9. Bölüm Fragmanı Açıklandı!

Sen Çal Kapımı Aşk Yeni Bölüm Fragmanı!

Sen Çal Kapımı Aşk son bölümde Eda ile Serkan'ın yaptığı sözleşmenin zamanı dolmaya başladı. Ancak Eda ile birlikte Serkan birbirlerinden nefret ederken karşılıklı farklı duygular hissetmektedirler. Evet bunun adı aşk. Sen Çal Kapımı Aşk dizisinde ünlü oyuncular yerini alıyor. Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcineloğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Mark Somers ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden profesyonel oyuncular kadroda yerini almıştır. Hande Erçel dizide Eda, Kerem Bursin ise Serkan adı ile dizide rolünü almıştır. Çarşamba günleri en çok izlenen dizi olduğu ve reytinglerin hızla arttığı bir dizidir.

8. BÖLÜMDE YAŞANANLAR;

Sen Çal Kapımı Aşk 8.bölümde Selin Ferit’ten uzaklaşarak Serkan'a doğru yönelmektedir. Daha önceden de Serkan ile sevgili olan ve Ferit ile nişanlanan Selin hayatının pişmanlığını yaşıyor. Eda ve Serkan' ı kıskanarak her şeyi değiştirmeyi planlıyor. Ancak Serkan ile Eda birbirine karşı oldukça yakınlaşmış durumdadır. Başlarda Eda ile plan yapan Serkan Selini kıskandırarak geri dönmesini sağlamak için sözleşme yapmıştı. Ancak sözleşmenin bitmesine yakın olması ile Serkan içten içe üzülüyor. Aynı zamanda Serkan' ın Eda'dan vazgeçmemesi ve Selin ile buluşarak yemek yemesi de kafaları karıştırıyor. Diğer bir yandan Serkan' ın yaptığı tasarımlar Ferit aracılığı ile çalınır. Ancak suç Eda'ya kalır. Bu durumda Eda suçu kabullenmeyip Serkan’dan ayrılır ve Selin bu duruma çok sevinir. Selin Ferit'in tasarımlarını çalmasına ortak olduğunu bilir ve sessiz kalır. Kısacası Serkan ve Eda' nın oynadığı oyunu bilmeyen Selin ayrılmalarına sevinir ve tekrardan Serkan'ı kazanmak için elinden geleni yapar. Peki gelecek hafta 9. bölümde Eda ve Serkan'ı neler bekliyor?

9. BÖLÜM FRAGMANI;

Sen Çal Kapımı Aşk dizisi 9.bölümde Eda ve Serkan' ın ayrılışı ikisini üzer. Ancak ikili bu bölümde tekrar bir araya gelecek. Serkan ne yapıp edip Eda' nın gönlünü almayı başaracak. Ayrıca Serkan'ın annesi Aydan hanım da Eda'yı kabullecek ve aralarını düzeltmeleri için yardımcı olacak. Diğer bir yandan Serkan'ın projesini çalan rakibi Kağan'ın hain planı da ortaya çıkarak Serkan bir şekilde intikamını alacak. Kısacası 9.bölümde birbirinden fazla entrikalar izleyicilerini bekliyor.

YORUM EKLE