Sen Çal Kapımı 12. Bölüm Fragmanı! 30 Eylül 2020! Son Bölüm Özeti!

Televzon dizilerinden sen çal kapımı 23 Eylül 2020 tarihinde izleyiciler ile buluştu. Yeni bölüm 30 Eylül 2020 tarihinde 11. bölüm fragmanı yayımlandı. 11. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı haberde.

Sen Çal Kapımı 12. Bölüm Fragmanı! 30 Eylül 2020! Son Bölüm Özeti!

Sen Çal Kapımı Aşk 11.Bölümde Neler Oldu?

Fox TV' nin en çok izlenen dizisi olan Sen Çal Kapımı Aşk dizisinde bu hafta oldukça enteresan olaylar gelişti. Ceren'in  arkadaşına söylediği yalan gün yüzüne çıktı. Zengin bir aileden geldiğini ve babasının avukatlık bürosunda çalıştığını Engin'den gizlediği için çok pişman oldu. Ancak ne yazık ki Engin Ceren'e çok kırıldı. Uzun zamandır Engin'in aklında Cerenle ilgili farklı düşünceler varken bu durumu öğrendikten sonra Cerenden soğuyarak ve Pırıl ile ilgilenmeye başlar. Diğer bir yandan Eda'nın Serkan ile gerçekte nişanlı olmadığını öğrenen halası Eda' ya artık kendisine gelmesini ve bu oyuna bir son vermesini söyler. Zaten Eda ve Serkan 2 aylık bir sözleşme yaptı ve bu sözleşme tam da bugün bitti. Ancak bu sözleşme en başta Serkan ile Selin' i bir araya getirmek için yapılsa da olaylar istenilen gibi gelişmedi. Serkan Selin'e kendisine yeniden dönmesi ve aşık olması için Eda ile sözleşme yaptığında hayatının değişeceğinden haberi yoktu. Ancak Serkan Eda' ya çok aşık oldu. Sözleşmenin bitmesi ile Eda İtalya'ya gitmeye karar verir. Serkan Eda' nın gitmesini istemediği için ona çok aşık olduğunu ve gitmemesi gerektiğini söyler. Eda da gitmekten vazgeçer ve İstanbul da kalmaya devam eder. Peki, Çarşamba günlerinin en çok izlenen dizisi Sen Çal Kapımı Aşk dizisinde haftaya neler olacak?

Sen Çal Kapımı Aşk 12. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı Aşk da gerçek bir aşk yaşanıyor! Serkan ile Eda birbirlerine tutkulu bir şekilde çeşitli sahnelerde rol alacak. Serkan aşkını itiraf ettikten sonra İtalya'ya gitmekten vazgeçen Eda ile çok mutluğu görünüyor. Ancak Selin bu duruma oldukça bozulacak gibi duruyor. Hala Serkan'a karşı farklı duygular içinde olan Selin yavaş yavaş Serkan'ın kendisinden gittiğini kabullenecek ve kendi hayatına dönecek. Eda ve Serkan da bu bölümde doya doya aşklarını yaşayacaklar. Artık sözleşme gibi bir zorunluluk yok. Ancak Eda’ nın halası Ayfer hanım Eda’ nın gitmemesi ve Serkan ile ciddi bir aşk yaşamasından oldukça mutsuz. Tek korkusu yeğenini üzen bir erkeğin yeniden Eda’yı kullanmasından oldukça endişelenecek. SenÇal Kapımı Aşk izleyicileri gerçek bir aşka tanıklık edecek. Haftaya yine bomba gibi bir bölüm geliyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2022, 06:04
YORUM EKLE