Şahan Gökbakar Baba Oldu

Doktoru Furkan Kayabaşoğlu'nun doğumuna girdiği Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı'nın mimnik bebekleri doğdu. Doğum esnasında Şahan Gökbakar eşi Selin Ortaçlı'nın elini hiç bırakmadı.

Şahan Gökbakar Baba Oldu

Doktoru Furkan Kayabaşoğlu'nun doğumuna girdiği Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı'nın  mimnik bebekleri doğdu. Doğum esnasında Şahan Gökbakar eşi Selin Ortaçlı'nın elini hiç bırakmadı.

Geçtiğimiz mayıs ayında evlenen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı’nın oğlu dünyaya geldi.Gökbakar, önceki gün oğlunun doğumunu kuvözde çekilen fotoğrafının altına “Veee baba oldum” notuyla duyurdu. Ünlü komedyen, dün de doğumhanede çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabına yükledi.

MİNİK BEBEK DOĞDU

Oğlunun doğumuna giren Gökbakar, eşinin doktoru Furkan Kayabaşoğlu’na teşekkür mesajı yayınlandı: “Bebeğimizin ilk günden itibaren takibini yapan ve finalde de güvenle doğurtan değerli dostumuz doktorumuz Furkan Kayabaşoğlu... Sana ve kliniğine ne kadar teşekkür etsek az Furkan Hoca. Bu deneyimi senle yaşamış olmaktan çok mutluyuz. İyi ki varsın! Bu arada elini tuttuğum Furkan Hoca değil, benim hanım. Aman yanlış olmasın.” (KELEBEK)

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 15:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE