'Osman Pazarlama' Vizyona Ne Zaman Giriyor?

Türkiye'nin sinemada en çok izlediği Recep İvedik 4 filmi ile gündemden düşmeyen Şahan Göhbakar, yeni sinema filmi 'Osman Pazarlama'nın fragmanı yayınlandı. Şahan Gökbakar yine çok güldürecek.

'Osman Pazarlama' Vizyona Ne Zaman Giriyor?

Türkiye'nin sinemada en çok izlediği Recep İvedik 4 filmi ile gündemden düşmeyen Şahan Göhbakar, yeni sinema filmi 'Osman Pazarlama'ın fragmanı yayınlandı. Şahan Gökbakar yine çok güldürecek.


19 Şubat’ta Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek, senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın birlikte yazdığı 'Osman Pazarlama’da aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın (Şahan Gökbakar) macera dolu hikayesini anlatılıyor. Şahan Gökbakar’ın 6. uzun metrajlı filmi olan ‘Osman Pazarlama’nın yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar oturuyor. İlgiyle karşılanan fragmanda Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı Osman Şaşmaz'ın tanıttığı yeni icat ürünler çok konuşulacağa benziyor...

Filmin konusu: İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, bir yandan Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışırken, diğer yandan da patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmaya çalışan küçük ölçekli bir girişimcidir. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman’ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan (Mehmet Selim Akgül) ve aile dostlarının kızı Songül (Feriştah Senem Yıldırım) dür. Osman, bu zorlu ama keyifli yolda, zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlar.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:48

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE