Nusret 25 Bin Kişiye Hediye Dağıttı! O Anları Paylaştı!

Dünyaca ünlü et restoranlar sahibi Nusret Gökçe olan olmayana verecek notu ile Instagram hesabından bir video paylaştı. Cep telefonu, televizyon, çamaşır makinesi, kıyafet ve bir çok ürün dağıtımı vatandaşların adreslerine ulaştı.

Nusret 25 Bin Kişiye Hediye Dağıttı! O Anları Paylaştı!

Nusret 25 Bin Kişiye Hediye Cep Telefonu Tablet Dağıttı!

Dünya genelindeki ünlü et restoranlara sahip Nusret Gökçe sosyal medyada fenomen haline gelmeyi başardı. Instagram takipçilerini sevindirmeyi başaran Nusret adeta hediye yağmuruna tuttu.

Bir ay önce başlattığı hediye dağıtımı için sosyal medya üzerinden yeni paylaşımlarda bulundu. Nusret Koronavirüs nedeniyle evde kalan takipçiler için 25 bin hediye dağıtımı anlarını paylaştı.

Cep telefonu televizyon, tablet, elektronik ürünler arasında kahve makinesi, çamaşır makinesi,, beyaz eşya kıyafetler, Nusret ürünleri arasında yer alan Nusret yazılı bıçak hediyeleri için 27 milyon takipçisine fotoğraf paylaştı. Ayrıca bu ürünleri imzalayıp gönderiyor. Yeni paylaştığı videoda hediyelerin sahiplerine ulaştığı görülüyor. Bundan sonra olan olmayana verecek notu paylaşan Nusret Gökçe büyük bir takdir topladı.

Nusret Gökçe kimdir? 1983 doğumlu olan Gökçe, aslen Erzurumludur. Eğitimini Darıca Faik Şahenk Ortaokulu atıncı sınıfta iken bırakmak zorunda kaldı. Meslek hayatına kasap çırağı olarak başladı ve 10 farklı yerde çalıştıktan sonra et doğramada kendini yetiştirerek dünya ülkelerini gezerek et restoranları hakkında bilgi sahibi olmuş ve Türkiye’ye döndüğünde 2009 yılında işletmesine 2012 yılında Doğuş grubu ortak oldu. Türkiye ve dünyanın farklı noktalarında ünlü restoranlar sahibidir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma hamarat
fatma hamarat - 4 yıl Önce

engelliyim iki çocuğun elime bakiyor işim olsun bana yeter ankada yaşıyorum devletimizden sesimi dünyalarını istiyorum hiç bir gelirim yok esimle bosanmak uzreyim yardım istiyorum cocuklarim okuyor