Netflix Atiye 2. Sezon Yayımlandı! 3. Sezon Ne Zaman! Konusu ve Oyuncuları!

Netflix projelerinden bir tanesi olan Atiye 2. sezon yayımlandı. Atiye konusu nedir? 3. sezon hakkında son gelişmeler neler?

Netflix Atiye 2. Sezon  Yayımlandı! 3. Sezon Ne Zaman! Konusu ve Oyuncuları!

Netflix Atiye 2. Sezon Yayınlandı!

Atiye ailesi ve sevgilisi ile birlikte İstanbul da yaşayan genç, güzel bir kadındır. Ancak Göbeklitepe de yapılan bir keşif ile Atiye’nin hayatı değişmeye başlar. Atiye ile Göbeklitepe arasında oluşan ilişkiyi fark eden arkeolog Erhan olayı anlamak için çeşitli araştırmalar yapmaya başlar. Atiye geçmişini aramaya karar vererek Göbeklitepe’ ye gider. Gizemli bir olayın peşine düşerek neler ile karışılacağı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Bu gizem sayesinde Atiye geçmiş ile geleceği arasındaki bağı ruhani bir şekilde görecektir. Başrolünde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun oynamaktadır. Sosyal medya üzerinde ilgiyi üstüne çeken Atiye 8. bölüm ile 2.sezona giriş yaptı. Hem geçmişi ile sırları hem de evrensel sırların ardından giderek büyük bir maceraya atılacak.

BEREN SAAT'TEN 3. SOZUN AÇIKLAMASI!

Göbeklitepe ile ruhani bir ilişki olduğunu hisseden ve geçmişi ile ilgili araştırmalar yapmak için uzun bir yolculuğa çıkan Atiye istemeden değişik olayların içerisine girecek. Gizemin ardından giderek öğrenmek istediği sırları gün yüzüne çıkartmaya çalışan Atiye seyircilerin dikkatini 2.sezonda da üzerine çekti. Netflix Atiye dizisi hakkında Beren Saat 3.sezon hakkında açıklamada bulundu. "Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER