Nazlı Hamarat'ın Kocasını Öldüren Türk mü?

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Şaşmaz geçtiğimiz günlerde Ukrayna'da öldürülmüştü. Nazlı Hamarat'ın eşini öldüren kişinin Türk olduğu iddia edildi. İşte ayrıntılar...

Nazlı Hamarat'ın Kocasını Öldüren Türk mü?

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Şaşmaz geçtiğimiz günlerde Ukrayna'da öldürülmüştü. Nazlı Hamarat'ın eşini öldüren kişinin Türk olduğu iddia edildi. İşte ayrıntılar...

'İşte Benim Stilim' adlı yarışma programıyla adını duyuran Nazlı Hamarat'ın eşi, geçtiğimiz günlerde ölü bulunmuştu. Ukrayna'nın başkenti Kiev'de Kharkov-Melnikov Caddesi üzerindeki bir binanın arka tarafında cesedi bulunan Şaşmaz'ın en az 4 gün önce öldürüldüğü belirtildi. Vijdan adlı bir model ise Instagram'dan fotoğraf paylaştı, Şaşmaz ile 1 yıldır gizli aşk yaşadığını, cinayet anında yanında olduğunu savundu.

"LÜTFEN OLAYI ABARTMAYIN"

Görgü tanıklarının ifadesine göre, Şaşmaz'ın cesedi çıplak halde ve boğazı kesik olarak bulundu. İşte Benim Stilim'de lüks yaşamıyla dikkat çeken Nazlı Hamarat, eşi Emir Şaşmaz'la ilgili öldürüldüğü yönündeki iddiaları sosyal medya hesabından doğrulamıştı. Nazlı Hamarat'ın konuyla ilgili birkaç gün önce ise "Lütfen olayı abartmayın. Konuyu kapatın." açıklaması yapmıştı.

"EŞİMİN ÖLDÜĞÜ KESİNLEŞTİ"

Hamarat 8 Ağustos Cumartesi akşamı eşinin öldürüldüğü iddialarının doğruluk kazandığını, Instagram üzerinden sevenleri ve takipçileriyle paylaşmıştı. "Başımız sağ olsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler." diye yazmıştı.

"SENİ O ŞEREFSİZİN ELİNDEN ALAMADIM"

Emir Cevdet Şaşmaz cinayeti ile ilgili Instagram'da yapılan bir paylaşım dikkat çekti. Vijdan adlı kullanıcı, Instagram sayfasında samimi fotoğraflarını paylaştı. Şaşmaz ile 1 yıldır birlikte olduğunu, cinayet anında da yanında bulunduğunu öne süren kullanıcı şunları yazdı:

"Can yoldaşımı, hayat arkadaşımı, diğer yarımı kaybettim. Gözlerimin önünde, gözleri arkada gitti. Ellerim kelepçeli engel olamadım, o şerefsiz itin elinden seni alamadım. Hadi kalk gidelim buradan dedim duymadın. Bu bir kabus dedim uyanamadım. 5 dakika sonra olacakları bilmeden, son bakış, son öpüş, son sarılış, son gülümseyiş. Gördüğün son yüz benim."

"ÖLÜMÜNDEN BİLE PRİM YAPANLARA... "

"Dudaklarından dökülen son "seni seviyorum" bana ait. Sonrası kapkaranlık. Ve kan kırmızı. Yarım kaldım adam. Anlıyorsun değil mi? Ben sana geç kaldım adam yetmedi seninle geçirdiğim koskoca 1 yıl bana. Yetemez! Susacağımı mı sandılar, bilsin herkes. Artık gizleyeceğim bir şey yok. Kaçmaktan yaşayamadığımız aşkımıza üzülüyorum. Artık gösteri zamanı bitti, artık bana aşıkken kimseyi seviyormuş gibi yapmak zorunda değilsin. Artık ölümünden bile prim yapmaya çalışan gösteriş budalalarına tahammül etmek zorunda değilsin." 

Twitter'da Vijdan Atasever adını kullanan genç kız, instagram'da işadamı Şaşmaz ile çektirdiği fotoğrafları paylaşıp 'Canımı kaybettim' yazdı.

KATİL S.Y. Mİ?

Emir Cevdet Şaşmaz'ın kız kardeşi olduğu öne sürülen İlknur Şaşmaz, Twitter'daki mesajında adının S.Y. olduğunu söylediği bir gencin fotoğrafını paylaştı ve "S.Y. ağabeyimin katil zanlısı olarak aranmaktadır." dedi. Şarkıcı Fulden Uras da bu paylaşımı RT yapıp, S.Y.'yi görenlerin polise bildirmesini istedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 21:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE