Mutlu Kaya'ya İmparator'dan Büyük Yardım!

Fox tv ekranlarında yayınlanan'Sesi Çok Güzel'yarışma programıyla ismini duyuran Mutlu Kaya,Uğradığı silahlı saldırıdan sonra kendiyle ilgilenmeyen Sibel Can hakkında söyledikleriyle gündeme oturmuştu.

Mutlu Kaya'ya İmparator'dan Büyük Yardım!

Fox tv ekranlarında yayınlanan'Sesi Çok Güzel'yarışma programıyla ismini duyuran  Mutlu Kaya,Uğradığı silahlı saldırıdan sonra kendiyle ilgilenmeyen Sibel Can hakkında söyledikleriyle gündeme oturmuştu.'Sesi Çok Güzel' yarışmasıyla bir anda ün kazanan Mutlu Kaya, bir süre önce Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğramıştı.

38 gün komada kaldıktan sonra uyanan Kaya, Sibel Can'a sitem etti: Ondan nefret ediyorum... Sibel Can'a karşı bu hisleri taşıyan Mutlu Kaya'ya en büyük desteğin ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'ten geldiği ortaya çıktı. Tatlıses, bir süre önce fizik tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) Mutlu Kaya ile görüşmüştü.. Kaya'nın elini öpen Tatlıses, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa, "İkisi de kalleşliğe uğramış birbirinden değerli 2 insan. Birinin adı Mutlu, birinin adı İbrahim, ikisi de çok MUTLU. Merak ediyorum şeytana uyup bunu yapanlar mutlu mu? Sen hoş geldin, sana Allah'tan sağlık dilerim!" notunu paylaşmıştı.


5 BİN TL YARDIM

Mutlu'nun masum olduğunu belirten İbo'nun, nakit 5 bin TL yardımda bulunduğu, oğlu İDO'nun annesi Derya Tuna'nın da Mutlu'ya giysi yardımı yaptığı ifade edildi.

(Takvim)

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 21:38
YORUM EKLE