Mucize Doktor 24 Eylül 2020 Yeni Bölüm Fragmanı Yayımlandı! 30. Bölüm!

Televizyon ekranlarının en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan mucize doktur 17 Eylül 2020 tarihli bölümde yalanan son gelişmeler neler? Yeni bölüm fragmanı açıklandı. Tüm detaylar haberde.

Mucize Doktor 24 Eylül 2020 Yeni Bölüm Fragmanı Yayımlandı! 30. Bölüm!

Mucize Doktor Yeni Bölüm Fragmanı

Fox TV' nin bir en çok izlenen dizisi Mucize Doktor korona virüs nedeni ile çekimlerini durdurma kararı almıştı. 17 Eylül Perşembe günü izleyicileri ile buluşan dizide nefesler tutuldu. Berhayat hastanesinde geçen dizide enteresan olaylar gelişiyor. Aniden gerçekleşen kazan patlaması ile hastanede büyük bir kaos oluşur. Tüm doktorlar yaralanan ve yanığı olan hastalara birer birer yardım eder. Ali Vefa bu sürede sevdiği kız Nazlıyı bulamaz ve ortalığı birbirine katar. Polis ve itfaiye durumu kontrol altına alabilmek için uğraşır. Sonunda Doktor Nazlı bir odada duman altında baygın bir şekilde bulunur. Ardından Ali Vefa 3.derece yanık bir doktor bulur. Bu doktor Berhayat hastanesi çalışanı ve hastane ortağı Kıvılcımdır. Acilen ameliyathaneye aldırarak bebeği hiç düşünmeden almak zorunda kalır. Ancak Ali Vefa' nın 3.derece yanık, kim olduğu belli olmayan doktorum Kıvılcım olduğunu bebek doğduğunda öğrenir. Ne yazık ki Kıvılcımın içinde bulunduğu durum sonucunda ölür. Herkes Ali Vefa’ ya yüklenirken Ali bunu bilmeden yapmaktadır.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI;

Ali Vefa hakkında bir insanı öldürmesi suçundan dolayı dava açılır. Yaşanılan kaosta hastanenin tüm imkanları kullanılır. Ancak kazan dairesinden kaynaklı patlama ve yangın sonucunda ölen sayısı git gide artış gösterir. Doktorlar hepsine hızlı bir şekilde müdahale ederken Kıvılcımın ölümü ile de yıkılır. Herkes sevdiği çalışma arkadaşını kaybetmenin acısını yaşarken Ali Vefa bu acıyı kendi içinde çekmektedir. Peki 30.bölümde Mucize Doktor izleyicilerini neler bekliyor?

Yeni bölüm fragmanda Ali Nazlı' ya onu ne kadar çok sevdiğini ifade etmektedir. Tanju ise Ali' nin Kıvılcımı bile bile öldürmesinden dolayı istifa etmesini istemektedir. Fakat Ali' nin en güvendiği insan ve her anında yanında olan Adil, Ali' yi her zamanki gibi savunur. Birden bire olayların değişmesi ile Ali Adil'in beyninde bir tümör olduğunu ve ameliyatı oldukça riskli olacağını öğrenir. Diğer bir taraftan kimsenin bilmediği Adil' in kızı ortaya çıkar. Önümüzdeki hafta Mucize Doktor seyircilerini bomba gibi bir bölüm bekliyor! Ali istifa edecek mi? Peki Adil ameliyattan sağ çıkacak mı?

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 22:55
YORUM EKLE