Masterchef 2019 Şampiyonu Cemre Uyanık Kimdir?

Masterchef 2019 Şampiyonu belli oldu. yarışmanın şampiyonu Cemre Uyanık, ve 2.si Alican Sabunsoy Kimdir? Jüri üyelerinin Somay Şef, Danilo Şef ile Somer Şef programında 29 Aralık 2019 tarihinde şampiyon belli oldu.

Masterchef 2019 Şampiyonu Cemre Uyanık Kimdir?

Masterchef 2019 Şampiyonu Cemre Uyanık, Alican Sabunsoy Kimdir?

Masterchef 78. Bölüm ile ekranlara geldi. Son bölüm canlı olarak yayımlandı. Jüri üyelerinin Somay Şef, Danilo Şef ile Somer Şef programı sundu. Yönetmen ve kurgu ekibi ile muhteşem bir ekibe sahip olan Masterchef yarışması Acun medya ekibi tarafından hazırlanarak Tv 8 ekranlarında hafta içi pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri ekranlara geldi.

MASTERCHEF 2019 ŞAMPİYONU BELLİ OLDU;

2018 yılında yarışmanın 1. Sezonu reyting rekorları kırmış ve 2019 yılındaki yarışmacılar merak edilmeye başlanmıştı. Alican Sabunsoy, Cemre Uyanık, Ekin Eylem Ulaş Güzide Mertcan, Açelya Kılıçay, Bahriye Papila, Eda Karabulut, Faruk Batuhan Öner, Kıvanç Ermiş, Murat Tokmak, Müge Güney, Mustafa Aydın, Onur Dursun, Nalan Toprak, Rıfat Yurttaş, Orhan Eren, Suna Aydın, Yasin Obuz yarışmada ter döktü son final bölümlerine kadar kalan yarışmacılar ise Ekin, Güzide Alican ve Cemre kaldı. Muhteşem bir performans sergileyen yarışmada bo ses Türkiye ekibide katılarak renk kattı. Acun Ilıcalı, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk, Murat Boz yarışmanın bölümlerine renk kattı. Heyecanlı bekleyiş sona erdi. Masterchef şampiyonu kim oldu?

Masterchef 2019 2. si Alican kimdir?

Alican Sabunsoy 2019 2. Sezon Masterchef şampiyonu oldu. Aslen Adana ilinde dünyaya geldi ve ilköğretimini burada tamamladı. Mersin Üniversitesinde eğitimini tamamladı. Mersin Üniversitesinde tanıştığı arkadaşı ile aşçılık mesleği ile tanıştı. Alican aşçı şefi olarak çalıştığı restorantta uzak doğu yemeklerini yaptığı ifade etti. Adana ilinden sonra İstanbul’a taşındı. Alican muhteşem performansı ile 2. oldu.

Masterchef 2019 şampiyonu Cemre kimdir?

Cemre Uyanık yarışmaya İstanbul ilinden katıldığını ifade ediyor. 27 yaşında ve özel bir üniversitensin aşçılık bölümünden mezun oldu. Cemre Uyanık Alican gibi uzak doğu mutfağına ilgi duyuyor. Yarışma boyunca yaptığı yemeklerle de bunu kanıtladı. Masterchef 2019 şampiyonu Cemre yarılmaya kendini ifade etmek için katıldığını ifade ediyor. Bunu yarışmanın şampiyonu olarak kanıtladı.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 00:37
YORUM EKLE