Magazin Alemi Bu AŞK İddisıyla Çalkalanıyor!

Magazin alemi son günlerde Milli kaleci Volkan Babacan ve Cevdet-Nuran Erçil’in kızları Burcu Erçil ile aşk yaşadığı iddia edilen aşkı konuşuyor.

Magazin Alemi Bu AŞK İddisıyla Çalkalanıyor!

Magazin alemi son günlerde Milli kaleci Volkan Babacan ve Cevdet-Nuran Erçil’in kızları Burcu Erçil ile aşk yaşadığı iddia edilen aşkı konuşuyor.Milli kaleci Volkan Babacan’ın cemiyet hayatının ünlü çifti Cevdet-Nuran Erçil’in kızları Burcu Erçil ile aşk yaşadığı iddia edildi.  

Başakşehir Futbol Kulübü’nün milli kalecisi Volkan Babacan ile sosyetik güzel Burcu Erçil’in aşk yaşadıkları iddia edildi.


Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Cevdet-Nuran Erçil’in büyük kızı olan Burcu Erçil, iki yıl önce işadamı Nuri Ensari ile evlenmişti. Ancak sosyetik güzel ile Ensari’nin evliliği çok sürmedi ve çift geçtiğimiz yıl sesiz sedasız boşandı.

GAZETECİLERDEN KAÇIYORLAR


Volkan Babacan da Fenerbahçe’de forma giydiği dönemde Best Model Tuğçe Sarıkaya ile nişanlanmış ancak kısa süre sonra ayrılmıştı.

İddialara göre Erçil ile Babacan’ın aşkı yaklaşık üç ay önce bir arkadaş ortamında başlamış. Volkan Babacan ile Burcu Erçil, önceki gece gazetecilerin alınmadığı ‘Gizli Kalsın’ adlı gece kulübünde el ele göz göze eğlenirken görülmüş.

uçankuş

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE