Kuzey Yıldızı İlk Aşk 19. Bölüm Fragmanı | Kuzey ile Yıldız Kavuşabilecek mi?

Show Tv ekranlarında cumartesi günlerin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı Aşk 18. bölümü ekranlara geldi. 18. bölüm özeti ile 19. bölümün 1. fragmanı haberimizde. Kuzey ile Yıldız Kavuşabilecek mi? İşte merak edilen dizi gelişmeleri..

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 19. Bölüm Fragmanı | Kuzey ile Yıldız Kavuşabilecek mi?

Cumartesi günlerin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi reyting rekorları kırıyor. Ekranlara gldiği günden bu yana en çok izlenen tv programları arasına girmeye başladı. Total ve AB kategorlarindeki yeri bu hafta ne olacak merak edilirken, Kuzey Yıldızıı İlk Aşk 25 ocak cumartesi günü yaşananları da aktarıyoruz ve 19. bölüm 1. fragmanını resmi kanalın ardınadn ilk kez yayımlıyoruz.

KUZEY YILDIZI 25 OCAK ÖZET;

Kuzey yıldızı yıldız ile kuzeyin hikayesi orduda geçer kuzey ile yıldız nişanlıyken kuzey yıldıza İstanbul’da aşık olduğu başka bir kadınla evlenir ve yıldızı aldatır. Bu evlilikten üç tane kızı doğar. Yıldız ise kuzeyin aşkını kalbine gömer ve kendini yaylaya kapatır ta ki kuzeyin karısı şule kuzeyi aldatıp ve tüm paraları alıp kaçınca kuzey orduya baba evine döner kuzeyin babası yıldızdan ayrılıp gittiği için yirmi yıldır kuzeyle küstür. Bu yüzden eve almaz kuzeyde yayla evinde kalmaya başlar karşı komşusu olan yıldızla hikayesi burada başlar kuzey yıldızın yirmi yıldır kendini beklediğini görünce kuzeyde yıldıza aşık olur

KUZEY YILDIZI İLK AŞK, KUZEY İLE YILDIZ KAVUŞACAK MI? 19. BÖLÜM FRAGMANI;

Dizinin yeni bölümü 1 Şubat 2020 tarihinde yayımlanacak. 19. bölüm fragmanı show tv resmi hesapları üzerinden paylaşıldığında okuyucularımıza anında paylaşacağız. Kuzey yıldızın kendisini sevip sevmediğini anlamak için yıldıza test yapar ilk test abisi seferin bıyıklarını kesmesidir daha sonra yıldızla özdeşleşmiş kırmızı kafasını sarıya boyatmasını ister daha sonra bir bilmece sorar bilmecenin cevabında yüzüğün olduğu yer vardır yıldız bilmeceyi çözmek için tüm ekibi toplar ve cevaba ulaşır kilisede pencerede bulunan yüzüğü almak için merdivenle çıkar ve ayağı kayıp düşer başını çarpan yıldız yaşayacak mı kuzey yıldızı bulabilecek mi kuzeyin kızları da sahte rapor düzenleyip okula verdikleri için okuldan atılırlar ve kuzey kızları akıllansın diye onları babasının fırınına verir gökçe ve mine daha sonra mahkemeye çıkarlar ve hakim beraatlerine karar verir.

Komedi dram türünde Kuzey Mollaoğlu karakterini canlandıran İsmail Demirci ile Yıldız Kadiroğlu akrakterini canlandıran Aslıhan güner, başrollerde. Diğer oyuncular ise Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2021, 23:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kuzey moluolu
Kuzey moluolu - 6 ay Önce

Ben sizin filminizi çok seviyorum