Kuzey Yıldızı 1 Şubat Özeti! 20. Bölüm Fragmanı 8 Şubat

Show tv ekranlarında yayımlanan kuzey yıldızı ilk aşk 1 Şubat cumartesi günü bölüm özeti ve gelecek haftaki bölüm olan 20. bölüm fragmanı açıklandı mı? Aslıhan Güner ile İsmail Demircinin başrollerinde oynadığı filimde yine keyif dolu anlara sahne oldu. İşte detaylar..

Kuzey Yıldızı 1 Şubat Özeti! 20. Bölüm Fragmanı 8 Şubat

Show Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayımlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizinin son bölümünde neler yaşandı. 19. bölüm özetinde Kuzey yaralanmıştır. Kuzey ile Yıldız aşkı bu sefer farklı bir açıdan sınanıyor. Mollaoğlu ile Kadıoğlu düşmanlığını yeniden ateşlenmesine neden olan kör kurşun, işleri değiştirmiştir. Kuzeyin kızları Kuzeyin ambargosu altındadır. Ezeli düşmanlığı ortadan kaldıracak bir fikir aklına gelen Kuzey, bu bölümde krizi fırsata çevirmek isteyecektir.

Köprünün altında iki inatçı, aynı zamanda bulunduğu coğrafyadaki deniz kadar hırçın iki aşık. Kuzey ile Yıldız. Yıldız kendini tanıdığından beridir Kuzeyi sever. Kuzey üniversitede okumak için İstanbuldadır. Gitmeden önce ikili arasında yüzük takılır ve sözlenirler. Kuzey İstanbul’da iken yeni birine aşık olduğu Yıldız tarafından öğrenilecektir. Üstelik Kuzey sevdiği kızla da evlenir ve 3 çocuğu olur. Bu sürede başına gelenler Yıldız'a yaşattıklarından görülür. Yirmi sene sonra Kuzey terk edilmiştir. Terk edilmekle kalmayan Kuzey üstüne dolandırılmıştır. Artık Kuzey İstanbul’da durmasının bir anlamı kalmadığını düşünerek memlekete dönmek istemektedir. Yıldız ile memlekette Kuzey yine yüz yüze gelecektir. Tabi bu iki aile bir birine düşmandır. Durumlar iyice karışıktır. Kuzey ile Yıldızın eski aşkları da olunca Yıldız Kuzeyi affetmek istemez lakin ailelerde zaten bir birine düşmandır. Barışmalarına bir hal yoktur. Olaylar İnatlaşan bir hikayeye dönüşür.

Show tv ekranlarının sevilen dizi 1 Şubat günü 19. bölümünde yaşananları aktardık. Gelecek hafta 8 Şubat cumartsi 20. bölümü ile ekranlara gelecek. Henüz Show Tv fragmanı yayımlamadı. Yayımlanır yayımlanmaz bu sayfada açıklayacağız.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 22:25
YORUM EKLE