Kırmızı Oda 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 18. Bölüm Özet

Kırmızı oda 19. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Kırmızı oda takipcilerinin merakla bekledikleri yeni bölüm fragmanı ne zaman yayımlanacaktır ? İşte detaylar:

Kırmızı Oda 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 18. Bölüm Özet

Tüm Türkiye’nin merakla takip ettiği Kırmızı Oda 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan 18. Bölümü ile yine herkesi ekranlara kilitledi. Psikolojik rahatsızlıkları bulunan karakterlerin hayatlarının detaylı şekilde ele alındığı dizide yine önemli gelişmeler meydana geldi. İşte Kırmızı Oda’nın merak edilen 19. Bölüm Fragmanı ve 18. Bölüm özetine ilişkin detaylar.

18. Bölümde Neler Oldu?

1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan bölümünde Kırmızı Oda’da çocuk gelin Selvi yıllardır dışarı çıkamama hastalığını yenmişti. Doktor Hanım ile duygularını paylaşan Selvi yaşadığı zorluklar ve onu baskılayan çevresi ile bir kez daha yüzleşti. Bu yüzleşme ile Selvi artık yeni hayatının ilk kapısını da aralamış oldu.

Bir diğer yandan gördüğü halüsinasyonlar sebebi ile zorluk yaşayan Boncuk da iyileşmeye başlayınca bu hayalli karakterleri görmeyi bıraktı. Doktor Hanım ile sıkı bir bağ kurmaya başlayan Boncuk, doğduğu evde yaşadığı önemli olayı ve Can ile kurduğu arkadaşlık ilişkisini paylaştı.

Kumru’nun Yavuz’dan intikam almak istemesi ise Doktor Hanım’ı endişelendirdi. Giderek daha kötü bir ruh haline bürünen Doktor Ayşe ise kritik kararını Doktor Hanım’a anlattı. Doktor Piraye ise tekrar Doktor Deniz ile eski ilişkilerine dönmek için çaba göstermeye başladı.

Kırmızı Oda her cuma günü TV8 ekranlarında saat 20:00 itibari ile izleyicisi ile buluşuyor. Kırmızı Oda’nın tekrar bölümlerini izlemek için şu linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://bit.ly/3pKRpla

Kırmızı Oda 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kırmızı Oda’nın gelecek hafta 8 Ocak 2021 tarihli 19. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamış olup yayınlandığı anda siz okuyucular ve takipçiler ile paylaşacağız. Bizi takipte kalın.

Kırmızı Oda 18. Bölüm Fragmanını izlemek için tıklayın:

https://www.youtube.com/watch?v=KQOn4-g58OU

YORUM EKLE