Kanal 7 Dizisi İkimizin Yerine 4 Şubat 515. Bölüm Fragmanı!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi olan İkimizin Yerine 514. bölümü 3 Şubat 2020 pazartesi günü 16:!0'da ekranlara geldi. 4 Şubat salı 515. bölümü fragmanı yayımlandı. Bugünkü bölümde yaşananlar haberde..

Kanal 7 Dizisi İkimizin Yerine 4 Şubat 515. Bölüm Fragmanı!

Televizyon ekranlarında yeni bölümleri ile yayımlanmaya devam eden Dram Hint dizisi İkimizin Yerine 3 Şubat Pazartesi günü 16:10'da erkanlara geldi. Salı günü yayımlanacak olan bölüm ise dizinin 515. bölümü olacak. 4 Şubat 515. bölüm fragmanı yayımlandı. Buna gör yeni bölümde yaşanacaklar neler?

514. BÖLÜM ÖZETİ;

İkimizin yerine yeni bölümünde Nandi festial alanında bir kaza atlatacaktır. Magla ise Anandi ile Nandi arasındaki yakılaşmadan dolayı rahatsızdır. Bunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Magla, Nandiyi kaybetmek istemeyecek ve o da elinden geleni yapmaya devam edecek. Harki kızgındır, çünkü istediği olmamıştır. Nandi Harki'nin kurduğu tuzak sonucu çatıdan düşüyor. Anandi bu kazadan çok korkacaktır. Nandi yaşam mücadelesini devam ettirecektir. Magşe durumu eve kendisinin geldiğinde öğrenir ve çok panik bir durumdadır. Magla’nın durumu ne olacak. Dizide yaşananlar ile birlikte pazartsi günkü bölüm sona erer. Bugünkü bölümün tamamını izlemek için tıklayın. Yeni bölüm ikimizin yerine;

515. BÖLÜM FRAGMANI;

Kunda ceza evinden dışarıya çıkacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanan gelişmeleri video fragmanından izleyebilirsiniz. Dizinin özetinde bahsetmek gerekirse; Oldukça sevilen diziler arasında yer alan dizide oyunculardan Jagdish ile Anandi arasındaki evlilik ve daha sonrası hayatlarının konu olduğu dizide hüzünlü bir hikayeye dönmüştür Jagdish bir kızı seviyordur. Kızın adı Gauridir. Anandi’den boşanarak Gauri ile evlenmeye karar verir. Biri problem vardır Jadish'in ailesi kızı kabullenmek istemezler. Hatta arada bir kinleşmeye dönüşür. Jagdish ile Anandi arasındaki yollar tekrar birleşecek mi diziyi izledikçe göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selin
Selin - 2 yıl Önce

Şu saçma sapan hint dizilerini alın yayından artık yeter kaç yıldır sıkıldık yani

gul
gul - 2 yıl Önce

Ikimizin yerine dizide final bolumu neler olyor