İkimizin Yerine Kanal 7 26 Ocak Pazar 506. Bölüm Fragmanı!

Sevilen hint dizisi İkimizin yerine kanal 7 ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. 25 Oak 505. bölümü ile izleyicilerle buluştu. Yeni bölüm olan 506. bölüm ise pazar günü ekranlara gelecek. İşte Yeni bölüm fragmanı ve detayları

İkimizin Yerine Kanal 7 26 Ocak Pazar 506. Bölüm Fragmanı!

Kanal 7 ekranlarında yayımlanan sevilen Hint dizisi ikimizin yerine cumartesi günü izleyicilerle buluştu. 25 Ocak cumartesi günü 505. Bölümünde Magla arkadaşının evine sığınır. Yanında da Nandini vardır. Bu arada Kundan tutuklanıyor. Bunun üzerine serbest kalması için Harki bir mücadele içine girecektir. Kundan serbest kaldı mı? İzleyiciler için çok merak edilmektedir. 26 Ocak Pazar Kanal 7 televizyonunda 506. Bölüm yayımlanacak.

KANAL 7 İKİMİZİN YERİNE ÖZETİ;

Anandi katıldığı törende iken bu törene Magla’da katılacaktır. Anandi ise aniden kızını orda görmenin heyecanını yaşar. Törendeki olaylar daha karışık bir hal alacaktır. Çünkü Anandi Nandininn orda dans ettiğini görünce göz yaşarlına boğulacak ve Magla ise ikinin görüşmesine engel olacak. Gerçek annesinin Anandi olduğunu öğrenemeyecek. Anandi buna karşı duru. Magla ise evdeki durumdan çok rahatsızdır. Evden ayrılmaya karar verilmiştir. Islah evindeki durumda daha kötüdür. Çünkü Kundan sürekli orada küçük düşürücü hareketlerde bulunurlar. Kundan ıslah evinde sürekli aşağılanmak zorunda kalacaktır.

Diziyi canlı izlemek için: https://www.kanal7.com/canli-izle

Hint dizisi ikimizin yerine oyuncuları kimler? Kovid Gupta,  Janvi Chheda, Raman Manaktala, Toral Rasputra, Siddharth Shukla,  Vibha Anand, Surekha Sikri, Shashank Manisha Singh,

Kanal 7 26 Ocak Pazar günü İkimizin yerine 506 bölümünde ekranlara gelecek. Nandi ile Anandi yan yana geldi. Sevilen hint dizisinde Pazar günü saat 11.30 ile  16:10’da ekranlara gelecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 19:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Narin KARTAL
Narin KARTAL - 2 yıl Önce

Anandi nandiniye acaba kavuşacak mı?