İkimizin Yerine 2 Şubat Pazar 513. Bölüm Fragmanı Yayımlandı!

kanal 7'nin sevilen hint dizisi ikimizin yerine yeni bölüm fragmanı belli oldu. Cumartesi günü film özeti ile Pazar 513. bölüm fragmanı detayları haberimizde..

İkimizin Yerine 2 Şubat Pazar 513. Bölüm Fragmanı Yayımlandı!

Kanal 7 ekranlarının çok sevilen dizileri arasında yer alan İkimizin yerine cumartesi ve pazar günleri 16:10'da erkanlara gelmeye devam ediyor. 513. Bölüm pazar günü ekranlarda olacak. Pazar bölümündeki neler yaşacak? 512. bölüm özetinde neler oldu?

Hint ismi ile Balika Vadhu olarak bilinen dizinin Türkçeye çavılmış ise ise ikimizin yuerine oyuncuları Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avinash Mukherjee, Avika Gor, Surekha Sikri yer alıyor. Drama ve romantik tür dizinin 512. bölümünde neler yaşandı.

512. BÖLÜM CUMARTESİ DİZİ ÖZETİ;

Akaria köylüleri korkutacak ve sularını gizlenmesini isteyecek. Bunun ardından köylüler mahkemeye gelecek tüm suçları ortaya çıkmasının ardından Akira'yı yeni sorunlar beklemektedir. Akira Nandinin ifadesine çok öfkelenir. Geri almasını ister Bu sırada gelen köylülerin lehine ifade edeceğini düşür fakat beklediği gibi olmaz köylülerde Akira'nın istediği bir ifade vermez Mahkeme İkira'nın tüm suçlarını ortaya çıkaracaktır. Hüzünlü hikayenin bu bölümünde yaşananların ardından pazar günü yeni bölümdeki yeni gelişmeler merak edilmeye başlandı.

2 ŞUBAT PAZAR 513. BÖLÜM FRAGMANI;

Harki'yi Akira'nın ağırlaştırılmış müebbet cezası alması yıkacaktır. Para ihtiyacı olan Harki tapu karşılığında borç para bulacaktır. Harki para veren kişinin Kamli olduğunu sonradan öğrenecektir. Nandi ile Anandi arasındaki gelişmelerde 513. bölümde merak edilmektedir.

YORUM EKLE