Halit Akçatepe Hayatını Kaybetti! Güdük Necmi Vefat Etti

Hababam Sınıfı ile sinema sektörünün en bilinen isimlerinden olan Halit Akçatepe namı değer güdük necmi bugün hayatını kaybetti.

Halit Akçatepe Hayatını Kaybetti! Güdük Necmi Vefat Etti
1938 yılında İstanbul'da doğan ve ilk filmini 5 yaşındayken çeken Halit Akçatepe ilköğretim ve ortaöğretim eğitim hayatından sonra Fransız lisesinden mezun oldu. Askerlik görevini Ankara Anıtkabir'de yapan Halit Akçatepe bir buçuk sene askerlik hayatından sonra sivil hayatına tekrar döndü.

Sivil hayatına gelmesi ile sinemacılık sektörüne tekrar adım atan Halit Akçatepe Tatlı Dillim filmi ile büyük bir ün ve şöhret kazandı. Ekranların sevilen oyuncusu olması ile pek çok film teklifi olan Halit Akçatepe özellikle günümüzde en çok hababam sınıfı serileri ile bilinmektedir.

GÜDÜK NECMİ HAYATINI KAYBETTİ

Hababam Sınıfı serilerinde oynayan Halit Akçatepe, rahmetli Kemal Sunal'ın ona Hababam Sınıfı serilerinde takmış olduğu Güdük Necmi lakabalı ile bilinmektedir.

76 Yaşında felç geçiren ve hayranlarına büyük bir üzüntü yaşatan Halit Akçatepe bir süre tedavi aldıktan sonra eski sağlığına tekrar kavuşmuştu. 
Bugün yapılan duyuru ile sinema sektörüne taht kuran ve komedi konusunda en çok bilinen ve sevilen sanatçı Halit Akçatepe namı değer Güdük Necmi 31 Mart 2017 Cuma günü vefat etti. Halit Akçatepe'nin hayatını kaybetmesi ile ailesi, yakınları, çevresi ve hayranları büyük bir hüzün yaşadı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE