Habertürk Veyis Ateş Canlı Yayında İkinci Yellenme Vakası mı Yaşandı!

geçtiğimiz haftalarda Habertürk televizyonu akşam programında yellenme sesi sosyal medyada gündemin ilk sırasına gelmişti.21 Mayıs tarihli yayında ikinci yellenme vakası mı yaşandı! Yine gündeme geldi. detaylar..

Habertürk Veyis Ateş Canlı Yayında İkinci Yellenme Vakası mı Yaşandı!

Habertürk televizyonların sevilen sunucusu Veyis Ateş Geçtiğimiz ay içerisinde katılımcıların Gürkan Hacır, Adil Gür, Mete Yarar, Nedim Şener'in bulunduğu programda çıkan bir ses nedeniyle sosyal medyada Trend topic olmuştu. Ardından yapılan açıklamalarda konukların sandalye sesi olabileceğini ifade ederek, koronavirüs döneminde ne kadar gülmeye ihtiyacımızın olduğunu gösteren bu olayda sosyal medya paylaşımlarından en çok soy isimlerinden esinlenerek yapılan esprilere güldüğünü aktardı.

HABERTÜRK VEYİS ATEŞ’TE 2. YELLENME VAKASI MI YAŞANDI!

22 Mayıs tarihli Habertürk programında Profesör Doktor Kemalettin Aydın ve Profesör Doktor Necmettin Ünal'ın kongre bulunduğu program esnasında çıkan ses nedeniyle sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Reis ateşte ikinci yellenme vakası mı yaşandı soruları sorulurken çıkan sesin Aslında gerilemesi değil Veyis Ateş'in hımmm sesini çıkartmasından kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Sosyal medya yapılan paylaşımlar da komik anların paylaşımı  vatandaşları eğlendiriyor

Veyis Ateş Kimdir? Gazeteci Veyis Ateş 1973 Mersin Tarsus doğumlu Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olduktan sonra radyoculuk Mason adım attı farklı televizyon programlarında görev aldı Son olarak Habertürk Televizyonu program yapımcılığı ve sonucu görevlerini yürütür.

Veyis Ateş Habertürk Canlı Yayında Çıkan Ses İçin Açıklama!
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 01:26
YORUM EKLE