Gülben Ergen'in Eşinden DENİZ SEKİ İsyanı!

Yaklaşık 13 aydır cezaevinde olan şarkıcı Deniz Seki, için Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik'ten şok bir tepki geldi. Cezaevine dizi setinin alınmasına sert tepki gösterdi Erhan Çelik.

Gülben Ergen'in Eşinden DENİZ SEKİ İsyanı!

Yaklaşık 13 aydır cezaevinde olan şarkıcı Deniz Seki, için Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik'ten şok bir tepki geldi. Cezaevine dizi setinin alınmasına sert tepki gösterdi Erhan Çelik.

"Uyuşturucu ticareti yapma" suçlamasıyla cezaevinde olan Deniz Seki'nin Atv dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yer almasına, Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik'ten çok sert tepki geldi. Deniz Seki için verilen özel izin kararına kızan Erhan Çelik, bu uygulamaya şu sözlerle dikkat çekti:"Mahkum oğluna yaptığı ekmeği "Yasak" diye veremeyen analar varken imtiyazla cezaevine koca dizi seti sokmak vicdana ziyan." Daha önce diziyi çok eşliliği meşru kıldığı gerekçesiyle eleştiren ve Gülben Ergen ile dizinin oyuncusuOktay Kaynarca'nın tatlı atışmasını tetikleyen Erhan Çelikl, paylaşımına Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı da ekledi.

GÜLBEN ERGEN DESTEK OLDU

Yapılan bu eleştireye karşın Erhan Çelik'in bir süredir evli olduğu ünlü sanatçı Gülben Ergen, bambaşka bir paylaşımla Deniz Seki'ye destek mesajı attı. Deniz Seki'nin dizideki bir sahnesinden aldığı görüntüyü alan Gülben Ergen, altına; "Yandıkça yanan bir yüreğin yüzü bu... Dinginliğin, sessizliğin güzelliği bu... #denizseki" notunu düştü.Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde de Deniz Seki'ye moral olarak destek için yayınlanan klipte yer almıştı. Yönetmenliğini Deniz Seki'nin kardeşi Serkan Seki'nin yaptığı klipte Gülben Ergen, Demet Akalın, Yonca Evcimik, Hakan Altun, Oktay Kaynarca ve birçok ünlü isim yer almıştı.

BAKANLIĞIN DENİZ SEKİ AÇIKLAMASI

Gülben Ergen'in eşi Erhan Çelik'in de tepkini çeken bu duruma Adalet Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Bakanlık, Deniz Seki'nin cezaevinde çekilen dizide rol almasına ilişkin, "İlk defa izin veriliyormuş gibi algı oluşturulmasına yönelik maksatlı ve gerçeğe uygun olmayan haber ve yorumlar yapılması üzüntüyle karşılanmıştır" değerlendirmesinde bulunuldu. Deniz Seki tepkilerine cevaben yapılan açıklamada televizyon programı, dizi, sinema filmi, belgesel, haber ve diğer formatlardaki yapımların, hükümlüler için sosyal faaliyet kapsamında değerlendirildiği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE