Gülben Ergen Hamile mi? Erhan Çelik Kız mı Yoksa Erkek Çocuk mu İstiyor?

Geçtiğimiz yıl evlene Gülben Ergen ve Erhan Çelik, çocuk istiyorlar mı? Mutlu çift. Çocuk konusunda hayli istekli olduklarını konuşmalarında dile getirdiler. Bakalım önümüzdeki günlerde için bizlere bir sürpriz haber verecekler mi?

Gülben Ergen Hamile mi? Erhan Çelik Kız mı Yoksa Erkek Çocuk mu İstiyor?

Geçtiğimiz yıl evlene Gülben Ergen ve Erhan Çelik, çocuk istiyorlar mı? Mutlu çift. Çocuk konusunda hayli istekli olduklarını konuşmalarında dile getirdiler. Bakalım önümüzdeki günlerde için bizlere bir sürpriz haber verecekler mi?


Çelik, ”Bir kez daha baba olmak istiyor musunuz” sorusunu “Tabii çocuk sahibi olmayı isteriz. Dört erkekten sonra kız çocuğu güzel olur. Kızları olan arkadaşlarım bahsediyorlar, kızların yeri bir başka diye. Biz de bu duyguyu yaşarız inşallah” diye yanıtladı.

1 yıl önce tanıştıkları söylenen Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in mazisi daha eski çıktı! Ergen, 2011'de evliyken programında Çelik'i ağırladı. İkilinin karşılıklı iltifatları, aşkın habercisiydi.

Ege'nin gözde köyü Şirince'de dünyaevine giren Gülben Ergen ileErhan Çelik, sürpriz düğünleriyle olay yarattı. Ünlü şarkıcı, bundan sonra gazeteci eşinin soyadını taşıyacağını söyleyerek de herkesi şaşırttı. Sosyal medyadan birbirleri için romantik mesajlar yayınlayan ünlü çiftin, düğünü kadar balayı rotası da olay oldu. Daha önce de birlikte Umre'ye giden Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in önümüzdeki günlerde Hac ziyareti yapacağı öğrenildi. 
 

BALAYI DEĞİL HAC'CA YOLCULUK 

Ünlü çift, Hac dönüşü Ergen'in Mustafa Erdoğan'la evliliğinden olan 3 oğluyla yaşadığı İstinye'deki villasına yerleşecek. Bu arada aynı kanalda çalıştıkları sırada tanışıp bundan 1 yıl önce aşk yaşamaya başladıkları konuşulan ünlü çift hakkında şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı.

O DÖNEM İKİSİ DE EVLİYDİ!

Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasındaki ilk aşk kıvılcımı, 2011'de yandı. O dönem TRT 1'de kendi ismini taşıyan bir sabah programı yapan ünlü sanatçı, 27 Kasım 2011'de konuk olarak Çelik'i ağırladı. O dönem Mustafa Erdoğan'la evli olan Gülben Ergen, yine kendisi gibi evli olan Erhan Çelik'e canlı yayında iltifat yağdırdı. İkilinin, sonu nikah masasında biten ilişkisi de işte o zamanlar başladı!

SESİNE VURULDU

Güzel sanatçı, canlı yayında konuk ettiği Erhan Çelik'e "Arkadaşım, çok başarılı bir gazeteci" diye hitap ettikten sonra iltifatlarını sıraladı. Gözünü bir an olsun Çelik'in gözlerinden ayırmayan Ergen, "Şu ses tonuna bak" diyerek de ünlü gazetecinin 'sesine vurulduğunu' ima etmişti.

ESKİ EŞTEN YORUM YOK

Gülben Ergen'in evliliği üzerine gözler; eski eşi Mustafa Erdoğan'a çevrildi. Erdoğan, 2012'de boşandığı Ergen'e mutluluklar dilemekle yetindi.

Erhan Çelik'in oğlunun da annesi olan ve 1 yıl önce boşandığı eski eşi Avukat İlknur Türker ise sürpriz evlilikle ilgili konuşmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:29

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE