Gülben Ergen'e Eşi Erhan Çelikten Anlamlı Mesaj!

Ağrı Doğubeyazıt'da yaptırdığı okulun açılışına katılan Güzeller Güzeli Gülben Ergen İçin, eşinden anlamlı mesaj geldi. Erhan Çelik, eşi Gülben Ergen'e şu sözlerler mesaj gönderdi

Gülben Ergen'e Eşi Erhan Çelikten Anlamlı Mesaj!

Ağrı Doğubeyazıt'da yaptırdığı okulun açılışına katılan Güzeller Güzeli Gülben Ergen İçin, eşinden anlamlı mesaj geldi. Erhan Çelik, eşi Gülben Ergen'e şu sözlerler mesaj gönderdi


İlçede nöbet tutan askerleri de ziyaret eden Ergen, çektiği fotoğrafları Instagram sayfasında yayınladı.


Ünlü sanatçı fotoğrafların altına "İnsan yaşadıkça biriktirir... Yaşadığı yerler kendi vatanı, kendi toprağı olunca daha da bir kök salar hayata... Batı'ya olan merakımız ve düşkünlüğümüzün derecesi bazen dozunu aşar... Unutmamak gerekir özünü, sözünü... Çocuklar gülsün diye 5 yıldır geziyorum karış karış ülkemin en uzak köylerini. Yaşam şartlarını koklayarak, sindirerek, bizzat yaşayıp, görerek biriktiriyorum... Aptalca tutkulardan, marka merakından, gereksiz maddesel değerlerin aslında insana birşey katmadığından, aksine sömürmenin diğer adı olduğundan çoktandır haberdarım... Askerimiz dağ başında nöbet tutarken üşüdüğümden utandım bugün... Ağrı nın can parçası çocukların da bir anaokulu olduğunda neler yapabileceklerini gördüğümde yaşam felsefemi yine, yeniden tekrarladım bugün. Önce iyiinsan olmak ve Ağrılı genç kızlarımızın dilinde 'kalbimi koydum' ve ellerinde 'Ögrendim ki' kitabım vardı... Gözlerim dolarak imzaladım... Sesim, sözüm Ağrı'nın köylerine ulaşmış... Çocuklarıma, eşime kolay satın alınamayacak anılar biriktirip gelmişim evimize." notunu düştü.

Ağrı'nın çocukları gülecek... Bu yol uzun, bu yol rüzgarlı, bu yol soğuk... Isıtacağız sevinçle, eğitimle..."


"Soğuk işlemiyor yürekli Mehmetciklerimize... Yüzleri hep gülüyor"

'SENİNLE GURUR DUYUYORUM'

Gülben Ergen'in geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde nikah masasına oturduğu eşi Erhan Çelik de, Instagram üzerinden sanatçıya övgüler yağdırdı.

Çelik, eşinin Ağrı'da çekilen fotoğraflarını "Tehditlere boyun eğmeden, çatışmaların eksik olmadığı o karlı dağların arasında sırf 'Çocuklar Gülsün Diye' okul açan; seni bu nedenle eleştiren herkesin yüreğini toplasan seninkinin yanında devede kulak kalır. Gurur duydum, yaptıkların ve yaşattıklarınla varol." notuyla paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE