Gülben Ergen'den BOMBA Gibi Koca Açıklaması

Güzeller güzeli Gülben Ergen, hafta sonu dergisine verdiği röportaj verdi. Kendine sorulan sorulara içtenlikle cevaplayan güzel şarkıcı eşi için sorular karşısında önemli açıklamalar yaptı.

Gülben Ergen'den BOMBA Gibi Koca Açıklaması

Güzeller güzeli Gülben Ergen, hafta sonu dergisine verdiği röportaj verdi. Kendine sorulan sorulara içtenlikle cevaplayan güzel şarkıcı eşi için sorular karşısında önemli açıklamalar yaptı.

Bildiğiniz gibi ünlü şarkıcı Gülben Ergen dans grubu sahibi olan Mustafa Erdoğan'dan 2012 yılında olay şekilde boşanmıştı.  Sonrasında Kanal D'nin ana haber suncucu su  Erhan Çelik ile 2014 yılında evlilik kararı alarak , nikah masasına oturmuşlardı.

EDEBİ ÇOK ÜST DERECEDE 

Röportajında açıklamalarda bulunan Gülben Ergen, "Eşinizi kıskanıyor musunuz?" sorusu karşısında gayet net olarak şu şekilde cevapladı :  "Eşime fazlasıyla ama fazlasıyla güveniyorum. Son derece yakışıklı  ve çekici olduğunun farkındayım ancak güven duygum daha ağır basıyor. Edebi çok üstündür eşimin!" açıklaması ile duruma nokta koymuş oldu.

ERHAN ÇELİK KİMDİR ?

Ünlü sunucu Erhan Çelik 1977 yılında Ankara ilimizin , Polatlı ilçesinde  doğmuştur. İlkokulu öğrenimini  Polatlı’da okumuştur. Ortaokulu ve liseyi de yine Polatlı’da okuduktan  sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 90’lı yılların başında Polatlı televizyonu kuruldu. Orada haber sunmaya başladı.

1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu'nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu'nda çalıştı. Bu sırada Ankara Kocatepe’de Aczmendilerin yaptığı eylemi çekti. Sonra haberin yazılı kısmını yapan müdürlerinin yüzünden canlı yayında Reha Muhtar tarafından Show TV'den kovuldu. İşsiz kalmışken gidip askerliğini yaptı.

2002 yılında Kanal 7'ye geçerek “Bu Kadar Olur” diye bir “reality show”, “İskele Sancak” programı'nı ve Ahmet Hakan’ın yerine ana haberi sunmaya başladı. 7 yıl bu görevine devam etti. Daha sonra 12 Nisan 2013 tarihinde Habertürk'de çalışmaya başladı. Eski spikerlerden Jülide Gülizar’dan diksiyon ve spikerlik üzerine dersler aldı.

Show TV'de Basın Kulübü programı'nı ve Ana Haber Bülteni'ni sundu. 1 Ocak 2014 tarihiden itibaren de itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atandı. Bu görevinin yanı sıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu bir süre devam ettirdikten sonra , 8 Temmuz 2014 tarihinde Show Haber’in Genel sorumluluğunu sona erdirmiştir. Ardından yine Temmuz ayında Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine başladı. 05 Ocak 2015 tarihinde bu görevden istifa ettiğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 08:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE