Fox Hepsi Benim Yarışması Ne Zaman Başlayacak? Başvuru Formu! Sunucusu, Konusu! Tanıtımı!

Televziyon ekranlarının yeni yarışma programı Çağla Şikel Hepsi benim yarışması tanıtımı yayımlandı. Buna göre Hepsi benim yarışma başvuru formu yeni tanıtım fragmanı ve diğer detaylar haberde.

Fox Hepsi Benim Yarışması Ne Zaman Başlayacak? Başvuru Formu! Sunucusu, Konusu! Tanıtımı!

Televizyon ekranlarında yeni yarışma programı daha başlıyor. Fox hepsi benim yarışması başvurusu nasıl yapılacak? Çağla Şikel'in sunuculuğunda bulunan yarışma e-ticaret devi Hepsiburada sponsorluğu ile ekranlarda olacak.

Hepsi Benim yarışması ne zaman başlayacak. Hangi kanalda yayınlanacak yarışmanın sunucusu kim olacak yarışma başvuruları nasıl yapılacak? Tüm bu soruların cevapları belli olmaya başladı. FOX TV'de yayınlanan tanıtım programında izleyiciyle buluştu. Bu kapsamda yarışmanın sunucusu Çağla Şikel olacak. Medya yapımcılığını üstlenen projeksiyon firması oldu. Ayrıca yarışmayı Hepsiburada sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Yarışmanın tanıtımı da izleyici ile buluştu. Ayrıca Yeni yarışmacı başvuruları da alınmaya başlandı.

HEPSİ BENİM YARIŞMASI;

Ekranların renkli bir programı olma yolunda devam eden yarışmanın sunucusu Çağla Şikel. Yarışmacılar Hepsiburada Ödülleri'ni kazanmak için mücadele edecekler. Büyük finali büyük ödülleri sahip olmak için uğraşacaklar. Hepsi Benim Yarışması başvuru formu da Fox TV resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

Hepsi Benim yarışmasına başvuru yapmak için: https://www.fox.com.tr/Hepsi-Benim/ekstra/42/Basvuru-Formu

Hepsi benim yarışma konusu nedir? Yarışmada ünlülerin fiyat tahmini yöntemi ile rakipleri geride bırakma hedefi bulunan yarışmacılar hediye çeklerinde kazanmak için mücadele edecekler. Yarışmanın konusunda yer aldığı fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı yeni sekmeden açınız.

https://www.fox.com.tr/Hepsi-Benim/tanitimlar

  

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 23:27
YORUM EKLE