Ebru Gündeş'ten İbrahim Tatlıses'e Mesaj Var!

Uzun bir aradan sonra Günay'da 3 galalık bir konser yapmaya başlayan Ebru Gündeş, 2. galasından önemli açıklamalar yaptı. Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses'e mesaj gönderdi.

Ebru Gündeş'ten İbrahim Tatlıses'e Mesaj Var!

Uzun bir aradan sonra Günay'da 3 galalık bir konser yapmaya başlayan Ebru Gündeş,  2. galasından önemli açıklamalar yaptı. Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses'e mesaj gönderdi.


Büyük ilgi gören konseri izlemeye gelenler arasında Cihan-Atasay Kamer, Numan Ceylan, Derya Ayaydın, Necati Demirkol, Selçuk İnan ve Sıla da vardı.

Sıla'ya teşekkür etti

Gecede son albümünde yer alan Sıla imzalı "Nerdeydin" ve "Oku Canıma"yı da seslendiren Gündeş, bu şarkıları bitirdikten sonra sanatçı dostuna verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

İbrahim Tatlıses'e mesaj gönderdi

Gündeş, yıllar sonra yeni albüm için stüdyoya giren İbrahim Tatlıses'e de sahneden şu mesajı gönderdi: "Bu büyük sese çok büyük bir alkış istiyorum. Kendisinin albüm için stüdyoya girdiğini duydum, çok mutluyum. Heyecanla bekliyoruz." 

Ebru Gündeş, Günay'daki son konserini 26 Aralık'ta verecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 22:43

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE